fbpx
Przejdź do treści
program
Uprawnienia Budowlane

Aktualności

Akualności

Świeże informacje i nowinki dotyczące uprawnień budowlanych, o których warto wiedzieć.

aktualności
wkrótce egzaminy uprawnienia budowlane 2023

Wkrótce egzaminy uprawnienia budowlane w sesji 1/2023

Egzamin w sesji wiosna 2023 zbliża się wielkimi krokami i budzi strach kandydatów do niego przystępujących. Czy jest on uzasadniony? Sprawdź co warto wiedzieć.

Darmowe normy

Kandydaci przystępujący do egzaminu na uprawnienia budowlane mają obowiązek znać normy. Koszt norm jest wysoki i nie każdy może pozwolić sobie na ich zakup. Dlatego Izby samorządów zawodowych wychodzą naprzeciw i umożliwiają dostęp do biblioteki PKN z poziomu konta zarejestrowanego na stronie PIIB lub IARP.

terminy składania dokumentów uprawnienia budowlane 1

Terminy składania dokumentów

Dokumenty w postępowaniu kwalifikacyjnym o nadanie uprawnień budowlanych należy złożyć w okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. Sprawdź jaki termin został wyznaczony przez Twoją Izbę.

Terminy egzaminów uprawnienia budowlane

Egzamin na uprawnienia budowlane odbywa się dwa razy w roku - wiosną i jesienią. Terminy egzaminów są ogłoszone z odpowiednim wyprzedzenie,. Sprawdź do którego egzaminu możesz podejść.

statystyki nadane uprawnienia

Statystyki zdawalności - egzamin 2/2022

Ile osób uzyskało pozytywny wynik egzaminu na uprawnienia budowlane w sesji jesień 2022. Czy egzamin był trudny? Co zaskoczyło kandydatów?

Wykaz przepisów i norm 2/2022

PIIB opublikowała na swojej stronie wykaz przepisów i norm których znajomością musi wykazać się kandydat podczas ubiegania się o uprawnienia budowlane w sesji jesień 2022.

wykaz aktów architektura 2022

Wykaz aktów prawnych grudzień 2022 - architektura

Izba architektów opublikowała wykaz aktów prawnych przygotowanych na sesję grudzień 2022. Sprawdź co należy umieć i jakie zmiany nastąpiły w stosunku do poprzednich sesji egzaminacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.