fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Współpraca / Partnerstwo

Postanowienia ogólne

Regulamin współpracy określa warunki zawarcia umowy w programie partnerskim z firmą Invest Construction z siedzibą przy ul. Spółdzielczej 2, 19-200 Grajewo, zwanej dalej Producentem.

Producent jest właścicielem i administratorem stron internetowych, dalej zwanych Stronami Producenta oraz dostarczycielem oferowanych za ich pośrednictwem usług:

– www.uprawnienia-budowlane.com

– www.uprawnienia-architektoniczne.com

Podmioty podejmujący współpracę w ramach sprzedaży oprogramowania dostępnego na stronach Producenta zwane są dalej Partnerami.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Invest Construction to wiodąca firma zajmująca się sprzedażą materiałów przygotowujących do egzaminu na uprawnienia budowlane. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dostarczać cennych materiałów i wskazówek kandydatom przystępującym do egzaminu na uprawnienia budowlane. Pracujemy nad tym, aby nasze materiały były aktualizowane przed każdą sesją egzaminacyjną i dbamy o to, aby zakres oferowanych przez materiałów odpowiadał poszczególnym specjalnościom na uprawnienia budowlane. Podjęcie współpracy to przede wszystkim korzyść finansowa, ale także możliwość współpracy z fachowcami.

Jak wygląda współpraca w ramach programu partnerskiego?

Korzystając z programu partnerskiego zyskujesz dostęp do bazy programów, które pomagają w nauce do egzaminu pisemnego i ustnego na uprawnienia budowlane. Partner nawiązujący współpracę nabywa prawa do dalszej sprzedaży materiałów oferowanych przez Producenta za pośrednictwem stron internetowych. Dalsza sprzedaż może odbywać się za pośrednictwem dowolnych kanałów dystrybucyjnych.

Koszty nawiązania współpracy uzależnione są od zakresu podpisanej umowy i rozpoczynają się od 1 000 000,00 zł netto rocznie.

Co zyskuje Partner?

Korzystając z programu partnerskiego, w ramach kwoty 1 000 000,00 zł netto rocznie  (słownie: milion złotych) Partner otrzymuje: – nieograniczoną ilość licencji na oprogramowanie Uprawnienia Budowlane (program przygotowujący do egzaminu pisemnego) sprzedawane na stronach Producenta wraz z możliwością ich dalszej dystrybucji, – wsparcie techniczne ze strony Producenta, – analiza naukowa w zakresie interpretacji przepisów budowlanych odnoszących się do egzaminu na uprawnienia budowlane, – wsparcie merytoryczne w zakresie oferowanych przez Producenta pytań wraz z odpowiedziami i podpowiedziami, – raportowanie sprzedaży i analiza w czasie rzeczywistym, – możliwość sprzedaży oprogramowania w cenach uwzględniających rabat w wysokości do 10% w stosunku do cen oferowanych na stronach Producenta, – możliwość umieszczania na kanałach dystrybucyjnych Partnera banerów/grafik/loga udostępnionych przez Producenta w ramach programu partnerskiego. Rozszerzone pakiety partnerskie opracowywane są na zasadach indywidualnych.,

Informacja o nas i naszych klientach

Działamy na rynku od 2016 r. i jesteśmy wiodącą firmą zajmującą się dystrybucją materiałów przygotowujących do egzaminu na uprawnienia budowlane. Nasza globalna baza klientów łączy specjalistów z dziedziny architektury, budownictwa, drogownictwa, elektryków, hydraulików. Są to głównie kierownicy robót budowlanych, projektanci oraz inspektorzy nadzorów inwestorskich. Naszymi klientami są głównie osoby indywidualne, przystępujące do egzaminu na uprawnienia budowlane. Ponadto nasze programy docierają do małych i średnich firm działających w szeroko pojętej branży budowlanej, gdzie wykorzystywane są w celu podniesienia kompetencji pracowników.

W programach oferowanych przez Producenta dostępne są materiały Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej wykorzystane na podstawie prawa cytatu zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (art. 29) użyte tu w celach naukowych, poparte wyjaśnieniami oraz analizą oraz materiały stanowiące własność intelektualną Producenta. Materiały stanowiące własność intelektualną Producenta są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Zawarcie współpracy wymaga podpisania umowy.

W przypadku niezawarcia umowy i bezprawnego wykorzystywania treści zawartych w materiałach dostępnych na stronie (uprawnienia-budowlane.com, uprawnienia-architektoniczne.com) oraz w programach, naliczana zostanie opłata za każdy dzień bezprawnych naruszeń wynosząca 3 369,86zł brutto.

Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com