fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Opinie

Najlepszym potwierdzeniem jakości przygotowanych produktów są opinie wyrażone przez osoby, które już skorzystały z naszej oferty. Dzięki przemyśleniom osób, które egzamin na uprawnienia budowlane mają już za sobą, można przekonać się w jakim stopniu przygotowane rozwiązania są pomocne w trakcie nauki prowadzącej do zdobycia uprawnień budowlanych na terenie całej Polski.

Zachęcamy także do dodawania kolejnych opinii osoby, które już skorzystały z naszych materiałów edukacyjnych w postaci programów przygotowanych do egzaminu pisemnego, ustnego czy też aktów prawnych.

 • 94%

Egzamin zdawałem w izbie mazowieckiej kilka miesięcy temu. Uczyłem się tylko z programu. Mój wynik egzaminu to 94%. Program znacznie ułatwia naukę. Bez niego bym sobie nie poradził.

 • 98%

Egzamin na uprawnienia budowlane zdawałam w specjalności konstrukcyjno-budowlanej jednocześnie do projektowania i wykonawcze. Uczyłam się z Państwa programu Materiały są rewelacyjnie przygotowane. Bardzo dziękuję za Państwa wysiłek jaki wkładacie w to aby program działał prawidłowo. Podsyłam moje pytania które pamiętam z egzaminu ustnego. Może komuś też pomogą:

 1. Podaj wyposażenie stanowiska spawalniczego.
 2. Jakie są wymiary próbek do wykonywania badań cech zapraw stwardniałych? (poza wytrzymałością na rozciąganie i przyczepnością)
 3. Zasady określenia otulenia dla słupów i stropów.
 4. Wymień prawa i obowiązki kierownika budowy.
 5. Co należy dołączyć do wniosku o pozwolenie na rozbiórkę?
 6. Na podstawie przykładowej budowy podać zasady wykonania stropu Filigran (wady i zalety.
 7. Podaj wzór na obliczanie wytrzymałości na ściskanie zapraw budowlanych (Rs).

 • 100%

Egzamin zdawałem w izbie pomorskiej, ze specjalności architektonicznej. Przygotowywałem się tylko z programu. Powtórzyły się niemalże wszystkie pytania. Do ustnego również przygotowywałem się z programem, więc też do przodu. Kupiłem segregator i zabrałem go ze sobą na ustny. Dobra rzecz, bo mogłem swobodnie z niego korzystać podczas przygotowania się. Są tu wszystkie potrzebne ustawy i rozporządzenia. Dzięki za pomoc w nauce.

 • 94%

Zakupiony na stronie program stanowił moje jedyne źródło do nauki. Bardzo się cieszę że go zakupiłem, bo bez programu nie dałbym sobie na pewno rady. Pytania na pisemnym są szczegółowe. Trzeba zapamiętać wszystkie określone przepisami odległości, a nie jest to łatwe. Na samym programie uzyskałem 94%.

 • 92%

Super program. Uczyłem się tylko z niego. Przygotowywałem się dwa tygodnie przed egzaminem. Nie wszystko ogarnąłem, ale i tak udało mi się zdać Ustny wydawał mi się łatwiejszy niż pisemny, bo była to rozmowa z komisją.

 • 96%

Egzamin pisałem dla specjalności drogowej. Programik fajny i bardzo pomocny. Zakupiłem też segregator z aktami prawnymi. Bardzo przydaje się spis treści przed każdym aktem prawnym. W normalnych aktach tego nie ma (tych ze strony sejmu). Na pisemnym miałem dwa nowe pytania. Na ustnym wylosowałem zestaw nr 4:

 1. Co jest przyczyną uszkodzenia nawierzchni?
 2. Kiedy należy wykonywać plan BIOZ i kto jest odpowiedzialny za jego sporządzenie?
 3. Podaj jakie zadania na budowie ma geodeta.
 4. Urządzenia zapewniające BHP na placu budowy.
 5. W jaki sposób przeprowadza się naprawę nawierzchni bitumicznej na podbudowie sztywnej przy spękaniu odbitym?
 6. Projektowanie nasypów na gruntach słabonośnych.
 7. Jakie warstwy wymagają zastosowania SMA? Jakie stosuje się lepiszcza i stabilizatory? Na co należy zwrócić uwagę podczas projektowania mieszanki?
 8. Różnice między podbudową betonową a podbudową z chudego betonu.

 • 95%

Jestem bardzo zadowolony z egzaminu i z wyniku. Na egzaminie pojawiło się 95% pytań z programu. Kilka z nich było inaczej sformułowane, ale wiadomo było o co chodzi.

 • 98%

Egzamin raczej prosty. Nie było tu nic co mogło mnie zaskoczyć. Program rewelacyjny. Wybrałam wersję NA Komputer i Android. W pracy przerabiałam sobie testy na telefonie, a w domu uczyłam się na kompie. Moje pytania na ustny:

 1. Jaki zakres, wymagania i ograniczenia precyzuje norma dotycząca betonu?
 2. Technologia wykonania stabilizacji cementem na miejscu o Rm=1,5Mpa.
 3. Technologia wykonania warstwy ścieralnej SMA. Podaj warunkami jej przygotowania.
 4. Technologia wykonania drogi z kruszywa na geowłókninie
 5. Omów sposób projektowania pochylenia skarp, nasypów, wykopów, rowów.

 • 93%

Polecam wszystkim kolegom program Uprawnienia Budowlane. Kupiłem program na egzamin pisemny, ustny i segregator. Super przygotowane materiały. Bezsprzecznie najlepszy na rynku. Przesyłam moje pytania z egzaminu ustnego:

 1. Co to jest aprobata techniczna;- co musi zawierać dokumentacja powykonawcza instalacji wodociągowej;
 2. Natomiast z praktyki: jakie wymagania muszą spełniać studzienki i jakie mamy typy;
 3. Urządzenia zabezpieczające instalację w układzie zamkniętym;
 4. Opisać proces montażu centrali wentylacyjnej kompaktowej;
 5. Co to jest filtr pośredni, zasada działania
 6. Uczestnicy procesu budowlanego. Kim są omów obowiązki i prawa jednego z nich.
 
 • 96%

Egzamin z tym programem to bułka z masłem. Powtórzyło mi się 96%. Uczyłam się z programu on-line. Miałam też akty prawne do których starałam się zaglądać przy nauce aby orientować się później na ustnym gdzie szukać odpowiedzi. To jedyny taki program który ma taką dużą bazę pytań.

 • 98%

W sesji jesień 2019 była bardzo wysoka powtarzalność z programu. Nie tylko dla mojej specjalności. Inni uczestnicy kursu też chwalili sobie ten program. Osobiście pracuję z Budimexie i u nas wszyscy uczyli się z tego programu. Przy zakupie kilku licencji dostaje się fajną zniżkę.

 • 98%

Witam. Jestem po egzaminie ze specjalności mostowej. Egzamin zdawałem w ostatniej sesji 22 listopada 2019. Na egzaminie miałem 98% powtarzalności z programu Warto podejść do egzaminu przygotowanym, bo wstyd tego nie zdać z takimi materiałami. Wystarczy się nauczyć a zdanie to wówczas czysta formalność.

 • 95%

Mój wynik na egzaminie to 95%. Jedno nowe pytanie, którego nie widziałem w programie. Dotyczyło metra. Koledzy którzy uczyli się z programu również zadowoleni. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

 • 95%

Bardzo obszerna baza pytań dla mojej specjalności. Egzamin pisałem w sesji jesień 2019. Rozwiązanie testu zajęło mi około 20 minut. Wyszedłem dobie na kawę i wróciłem sprawdzić wyniki. Bardzo się stresowałem przed egzaminem, ale nie było czego. Egzamin ustny też pomógł z programu.

 • 92%

W programie bardzo pomocna jest funkcja podpowiedzi obrazkowych. Znacznie łatwiej zapamiętuje się wówczas prawidłową odpowiedź. Po przerobieniu pytań trzy razy bardzo dużo zostaje w głowie. Każde pytanie ma też zacytowany akt prawny, więc wiadomo jak została opracowana odpowiedź i czego wymaga komisja. Mój wynik na pisemnym to 92 %.