fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Praca inżyniera – charakterystyka celów i zasad

Całokształt celów i zasad pracy inżynierskiej uwzględnia się w kodeksie etyki zawodowej członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Głównym założeniem działań inżynierskich jest kierowanie się w stronę ulepszania bytu ludzkiego. Wypracowuje się to przez kreowanie naturalnego środowiska mając na uwadze ludzkie zdrowie i potrzeby, rozwój społeczny i indywidualny.(egzamin ustny na uprawnienia architektoniczne)

Praca usługowa inżyniera służy rozwojowi społecznemu i tworzeniu kultury. Zaspokaja potrzeby zważając na skutki pewnych zachowań w przeszłości. Praca inżynierska to zapewnienie bezpieczeństwa prac budowlanych i ich tworów.( testy uprawnienia architektoniczne)

Uczciwość to cecha, która charakteryzuje każdego członka izby. Konieczne jest rozumienie konsekwencji, które niesie ze sobą działalność inżynierska w kwestii zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony życia.  Stanowisko inżyniera to pozycja opierająca się na publicznym zaufaniu, a jego praca to swoista sztuka, należy dbać o precyzję i wartość swojej pracy.( programy do uprawnień architektonicznych)

Progres stylu życia

Każdy z członków izby inżynierów zobligowany jest do wyrażania osobistej opinii i opierania jej na właściwej wiedzy i doświadczeniu. Kategorycznie zabrania się zachowań korupcyjnych.

Jako osoba na takim stanowisko powinien brać odpowiedzialność za swoją pracę i przypisaną jej pozycję społeczną i wykorzystywać ją do celów ulepszania warunków bytu. Zobowiązany jest do wzięcia udziału w projektów doraźnych i ratunkowych w krytycznych sytuacjach. Powinien mieć świadomość z tego, że jego działania mają wpływ na środowisko i  i w pełni rozumieć ich możliwe skutki.(egzamin na uprawnienia architektoniczne)

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.