fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Budowa parku miejskiego

Każdy obszar użytku publicznego charakteryzuje się swoją wyjątkowością jeśli chodzi o konstrukcję. Gdybyśmy chcieli stworzyć park miejski, w pierwszej kolejnością należy zająć się zagospodarowaniem całego obszaru. Zdarza się też sytuacja, że konieczne będzie najpierw odpowiednie ukształtowanie terenu, by nadawał się pod budowę. Musimy przemyśleć wszystko co ma się znajdować w tym parku, od zieleni po obiekty codziennego użytku. Jeśli nie dopniemy tych czynności na ostatni guzik, cały proces może się bardzo przeciągać. (wybierz program do egzaminu)

W sytuacji kiedy najpierw musimy ukształtować teren, oddajemy go w odpowiednie ręce i odmieniamy wygląd. Do takich czynności wykorzystuje się buldożery i podobne ciężkie maszyny. Park zawsze kojarzy nam się z dużą ilością drzew i krzewów, więc powinna to być główna myśl przy tworzeniu takiego miejsca. Ponadto dobrze jest postawić toaletę publiczną wraz z kilkoma małymi obiektami.(materiały do egzaminu)

Tworzenie takiego miejsca nie jest tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Niezwykle uciążliwa jest część wykopów i stawiania fundamentów pod główne budynki. Do projektowania obiektów potrzebny jest oczywiście architekt. To on tworzy projekt nanosząc wszystko co ma się tam znajdować. Następnie wciela wizję w życie. Tego typu miejsca bardzo często wykorzystuje się do imprez plenerowych czy festynów. ( egzamin ustny na uprawnienia)

Czas oczekiwania na park

Nasz park musi więc składać się z budynków użytku publicznego oraz dużej ilości drzew, kwiatów, krzewów, aby miejsce to wyróżniało się na tle miasta. Wszelkie czynności wykonuje się za pomocą maszyn dużych gabarytowo tj. koparek, by budowa szła szybko i efektywnie. Cały proces może trwać między kilkoma miesiącami aż do pół roku. Czas ten zależy najbardziej od tego ile budynków chcemy w tym parku postawić. Warto zastanowić się nad postawieniem np. sklepu z pamiątkami. Pomaga to nabyć oryginalny urok miejscu. Nie zapominajmy o odpowiednich zezwoleniach jak i uprawnieniach budowlanych niezbędnych do prowadzenia tej budowy. (egzamin na uprawnienia budowlane)

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.