fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Styl eklektyczny

Styl eklektyczny łączy w sobie różnorodne style w jedną spójną całość. Urządzenie mieszkania w stylu eklektycznym wymaga odpowiedniego wyczucia, by cała aranżacja była ułożona i przemyślana. (egzamin na uprawnienia architektoniczne)

Bardzo dobrze w stylu tym łączą się meble nowoczesne z prostymi stylowymi dodatkami.

Styl orientalny

Styl orientalny jest to ciekawa propozycja zwłaszcza dla osób kochających podróże i przywożących ciągle z nich nowe pamiątki. Tutaj nie ma barier co do łączenia kolorów, można łączyć je w różnych zestawieniach . Domino kolory ostre, mocne, wyraziste. (egzamin ustny na uprawnienia architektoniczne)

Bardzo często znajdują się w takich wnętrzach azjatyckie ozdoby. Idealnie sprawdzą się tutaj różnorodne lampiony, często wykonane w glinie, w szkle z elementami metalowymi. Nie zabraknie tutaj różnorodnych rzeźb, figurek oraz orientalnej biżuterii. Piękne haftowane poduchy, kolorowe narzuty to kolejny element, bez którego nie możemy się obejść. Nad łóżkiem może zawisnąć koronkowy baldachim, a na suficie zawiśnie nastrojowa lampa.

Roślinność jest też tutaj bardzo potrzebna do ozdoby, warto pokusić się o egzotyczne kwiaty które ożywią przestrzeń. Modnym motywem są również wzory roślinne które opanowały także tkaniny dywany i obrazy. (uprawnienia architektoniczne – egzamin)

Styl minimalistyczny

Styl minimalistyczny jest stylem kontrastującym ze stylem orientalnym. Dominuje tutaj prostota, gładkość powierzchni, surowość wnętrza. Często materiałem wykończeniowym jest drewno, beton, metal, ale w prostej niezbyt ozdobnej formie. Cenią go sobie osoby lubiące harmonię, uporządkowanie. Osoby, które raczej niezbyt kochają ozdoby, czy dodatki i dekoracje, są to zazwyczaj osoby bardzo praktyczne. W starym stylu minimalistycznym występują duże przestrzenie, pokoje są raczej przestronne i znajduje się tutaj niezbyt duża ilość mebli. Zazwyczaj w takich domach wykorzystuje się garderoby do przechowywania ubrań, aby ograniczyć ilość szaf i mebli w pozostałych pomieszczeniach. (informacje na temat egzamin na uprawnienia budowlane)

Podziel się:
Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com