fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Uprawnienia architektoniczne- egzamin ustny

Po każdym kursie, szkoleniu, studiach nadchodzi czas na sprawdzenie swojej wiedzy w formie egzaminu. Tak samo dzieje się w przypadku zdobywania uprawnień architektonicznych. (program na uprawnienia budowlane) Najpierw nadchodzi czas na egzamin pisemny, a dopiero po jego pozytywnym zaliczeniu czeka nas jeszcze egzamin ustny. Jeśli duża ilość oczekuje na tę część, odbywa się on zazwyczaj po kilku dniach, jednak często nawet szybciej.

Istnieją dokładne przepisy dotyczące całego procesu kwalifikacyjnego. Zaleca się, żeby każda osoba poświęciła swój czas na przyswojenie sobie obowiązujących zasad. Egzamin sam w sobie wydaje się dość prosty, ponieważ odpowiadamy tylko na 5 pytań. (program w wersji android)

Jak dokładnie to wygląda? Otóż trzy pytania losujemy z dużej puli przygotowanej dla wszystkich zdających. Ostatnie dwa są zadawane już przez komisję, a dotyczą wiedzy i doświadczenia, które nabyliśmy podczas praktyki zawodowej. Pamiętajmy, ze jest 5 pytań podstawowych, ale Komisja ma prawo do zadania dodatkowych, jeśli nie udzieliliśmy wystarczająco zadowalających odpowiedzi. Oczywiście będą to pytania tylko z zakresu wiedzy potrzebnej do posiadania uprawnień architektonicznych. Egzamin ten nie należy do najkrótszych może zająć on nawet godzinę. Jednakże 25 min spędzamy w ciszy i skupieniu przygotowując swoje odpowiedzi, które udzielimy po upływie tego czasu. (uprawnienia architektoniczne egzamin)

Tylko 100% gwarantuje zdanie

Sam egzamin wydaje się dość prostolinijny i na pierwszy rzut oka nie ma się czym stresować. Aczkolwiek, aby egzamin uznany był za zaliczony, musimy poprawnie odpowiedzieć na każde z zadanych pytań. Nie ma więc tu miejsca na najmniejszy błąd. Czasami komisja zgadza się zaliczyć egzamin nawet jeśli nie odpowiedzieliśmy na jedno pytanie dokładnie tak jak oczekiwano, ale wystarczyło prawidłowe sformułowany początek. Wszystkie 5 pytań zadanych, odpowiedzi udzielone, co dalej? Następuje głosowanie, logicznie o zdaniu przesądza większość głosów. Chyba, że zdania są podzielone, wtedy decyzja należy do przewodniczącego. (egzamin ustny uprawnienia)

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.