fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Egzamin uprawnienia budowlane 2019

Najbliższy egzamin na uprawnienia budowlane odbędzie się już 17 maja 2019r. Pozostał niespełna miesiąc na naukę. Czy wiesz jak najlepiej przygotować się do egzaminu na uprawnienia budowlane?

egzamin na uprawnienia budowlane 2019
egzamin na uprawnienia budowlane 2019

Egzamin pisemny

Naukę do egzaminu warto rozpocząć jak najwcześniej i uczyć się systematycznie. Materiału do nauki jest bowiem naprawdę dużo. Izba Inżynierów publikuje co sesję na swojej stronie zestawienie aktów prawnych, które przyszli posiadacze uprawnień powinni znać. W tym roku zestawienie to obejmuje 166 ustaw i rozporządzeń. A to nie wszystko, bo kandydaci muszą umieć jeszcze normy budowlane.

Poziom zdawalności to zwykle około 60-70%. Dlatego warto się postarać by nie znaleźć się w tych 30-40% osób którym się nie udało.

Na naszej stronie znajdziesz materiały, które przygotują Cię do egzaminu na uprawnienia. Zacznij od nauki pytań na egzamin pisemny. W naszym programie znajdziesz w sumie 4 tysiące pytań. Możesz wybrać program w trzech wariantach dostępu:

  • na komputer – program przeznaczony na urządzenie z systemem Windows, licencja trwa 12 miesięcy, nie potrzebujesz dostępu do internetu,
  • android – program przeznaczony na telefony i tablety z systemem android, licencja 12-miesięczna, tu również nie potrzebujesz dostępu do internetu,
  • on-line – do tego programu możesz zalogować się z kilku urządzeń, ale wymagany jest na nich stały dostęp do internetu, licencja to 6 miesięcy.

Do każdego z pytań zacytowany jest akt prawny. Dodatkowo przy pytaniach znajdziesz podpowiedzi w formie rysunków, które ułatwiają zapamiętywanie poprawnych odpowiedzi. To znacznie przyspiesza naukę.

uprawnienia budowlane 2019
uprawnienia budowlane 2019

Egzamin ustny

Egzamin ustny prowadzi się w formie dialogu w komisją egzaminacyjną. Kandydat wchodzi do sali egzaminacyjnej i losuje pytania. Następnie ma chwile na przygotowanie się. W tym czasie może korzystać z materiałów udostępnionych przez Izbę oraz swoich. Wśród tych materiałów są rozporządzenia, normy oraz ustawy.

Kandydaci często „gubią” się w materiałach udostępnionych przez Izbę. Chwilę musi bowiem potrwać aż znajdzie się dokument którego właśnie potrzebujemy. Dlatego w tym roku mamy dla Ciebie również segregatory z aktami prawnymi. Czy warto kupić taki segregator? Zdecydowanie tak! Segregator zabierzesz ze sobą na egzamin ustny. Pozwoli Ci to na szybkie odnalezienie odpowiedzi na pytanie, ponieważ każdy akt prawny na pierwszej stronie posiada spis treści.

Zakupu segregatora możesz dokonać TUTAJ.

Przygotowując się do egzaminu pisemnego warto śledzić akty prawne w segregatorze. Pozwala to na „oswojenie” się z ustawami i rozporządzeniami.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com