Segregator

Ułatwieniem w zdaniu egzaminów na uprawnienia budowlane są przygotowane przez nas segregatory, które pozwolą spokojnie odpowiedzieć na zadane przez egzaminatora podczas egzaminu ustnego pytania. Nasze pomoce zebrane w jednym miejscu, w przejrzysty sposób pozwolą w stresowej sytuacji znaleźć potrzebne akty prawne, które będą niezbędne do udzielenia odpowiedzi podczas egzaminu ustnego będącego ostatnią prostą do zdobycia uprawnień. Z segregatora można korzystać również w trakcie przygotowania się do egzaminu pisemnego. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które wolą korzystać z papierowej wersji materiałów.

 Co znajdę w segregatorze?

W segregatorze otrzymasz UJEDNOLICONE AKTY PRAWNE z rozporządzeniami i ustawami przypisanymi do Twojej specjalności. Segregator możesz zabrać na swój egzamin ustny.

segregator - ujednolicone akty prawne
segregator - ujednolicone akty prawne

 Co znaczy że akty są Ujednolicone?

Akt ujednolicony to taki, który zawiera wszystkie zmiany po nowelizacjach prawnych. Jest to akt ostateczny i to właśnie jego znajomością powinieneś się wykazać na egzaminie na uprawnienia budowlane.

JAKO JEDYNI NA RYNKU OFERUJEMY AKTY PRAWNE W FORMIE UJEDNOLICONEJ.
AKTY SĄ SPIĘTE W SEGREGATORY, DZIĘKI CZEMU Z ŁATWOŚCIĄ ZABIERZESZ JE NA SWÓJ EGZAMIN USTNY.

Czym różni się od aktów opublikowanych na stronie sejmu? Weźmy pod uwagę np. Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Na początku stycznia 2018r. wprowadzone zostały duże zmiany tego aktu. Na stronie sejmu może więc znaleźć plik z aktem prawnym oraz drugi plik - zmiany do aktu prawnego. Aby poznać ostateczną formę rozporządzenia musisz zawsze czytać dwa odrębne pliki - rozporządzenie i zmiany. Wyobraź sobie sytuację na egzaminie ustnym, gdzie czas na Twoje przygotowanie jest ograniczony. Dostajesz pytanie: "Podaj warunki jakie powinny spełniać miejsca postojowe dla samochodów osobowych". Zaglądasz do ustawy i przygotowujesz swoją odpowiedź... Później zerkasz jeszcze do zmian w ustawie (odrębne kartki) i ups..... okazuje się że zmiany są tak duże że odpowiedź przygotowujesz jeszcze raz. Z naszymi aktami prawnymi taki problem Cię nie spotka. W naszym segregatorze z aktami znajdziesz tylko akty w formie ujednoliconej.

Są rozporządzenia i ustawy, dla których przy akcie podstawowym są 4 pliki z wprowadzonymi zmianami, np. Rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy ręcznych pracach transportowych. Czyli dojście do właściwej odpowiedzi na zadane pytanie wymaga od nas dużo czasu lub znajomości każdego z aktów w dokładnym zakresie.

 Jak kupić segregator?

Segregatory sprzedawane są osobno lub w pakietach z naszymi programami. W celu zakupienia segregatora wraz z programem należy dokonać przelewu wybierając jeden z poniższych pakietów. Inne pakiety znajdziesz na stronie: www.uprawnienia-budowlane.com/cennik. Podane ceny zawierają koszty transporu segregatora na terenie Polski.SEGREGATOR AKTÓW PRAWNYCH - jesień 2020

Realizacja: od 2 do 5 dni roboczych , wg kolejności zamówień

SEGREGATOR sprzedawany jest tylko w pakiecie z naszymi programami,
wybierz swój dostęp do programu

---.-- zł

---.-- zł
Kup teraz

Po zakupie na maila dostaniesz klucz licencyjny do programu/ programów (w mailu z DOTPAY). Na wskazany przez Ciebie adres zostanie wysłany segregator wraz z aktami prawnymi. O podanie adresu oraz specjalności zostaniesz poproszony mailowo po dokonaniu płatności.

darmowe karetczki samoprzylepne

W gratisie otrzymasz od nas karteczki samoprzylepne. Zaznaczysz sobie w ten sposób najważniejsze strony w swoim segregatorze.


darmowe zakreslacze

Dostaniesz od nas również zakreślacze, którymi zaznaczysz najważniejsze treści w wydrukowanych aktach prawnych.


 Dlaczego warto mieć wydrukowane akty prawne?

Wydrukowane akty prawne znacznie skrócą czas jaki musisz poświęcić na naukę. Wszystkie akty jakie są potrzebne dla Twojej specjalności znajdziesz w jednym miejscu. Materiały te pomogą Ci głównie na egzaminie ustnym, na którym możesz mieć swoje ustawy i rozporządzenia (większość Izb preferuje takie rozwiązanie). Czas jaki masz na przygotowanie się na egzaminie ustnym nie jest za długi, dlatego warto mieć swoje materiały by wiedzieć gdzie szukać odpowiedzi na wylosowane pytania.

JAKO JEDYNI NA RYNKU OFERUJEMY UJEDNOLICONE AKTY PRAWNE.
AKTY SĄ SPIĘTE W JEDEN SEGREGATOR, DZIĘKI CZEMU Z ŁATWOŚCIĄ ZABIERZESZ JE NA SWÓJ EGZAMIN USTNY.

segregator - ujednolicone akty prawne
segregator - ujednolicone akty prawne
segregator - ujednolicone akty prawne
segregator - ujednolicone akty prawne

 Jak wyglądają wydrukowane akty prawne?

Każdy akt prawny posiada stronę tytułową wraz ze spisem treści. W oryginalnych aktach prawnych (dostępnym na stronie sejmu) spis treści nie występuję. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia naukę oraz znalezienie odpowiedzi na dane pytanie.

TYLKO U NAS KAŻDY AKT PRAWNY JEST POPRZEDZONY SPISEM TREŚCI, DZIĘKI CZEMU ZNALEZIENIE POTRZEBNYCH INFORMACJI NIE SPRAWI CI PROBLEMU.

Kolejne strony to tekst właściwy przygotowany jest w formie druku dwustronnego. Taki wydruk pozwoli na obniżenie kosztów oraz na wygodniejsze korzystanie z aktów podczas egzaminu ustnego. Na górze każdej ze stron danego aktu prawnego jest jego tytuł, co ułatwi poruszanie się pomiędzy poszczególnymi aktami.

segregator - ujednolicone akty prawne - kartki
segregator - ujednolicone akty prawne - kartki

 Ile stron jest w danym segregatorze?

Dla każdej ze specjalności ilość stron różni się nieznacznie. Każda specjalność wymaga bowiem znajomości innych aktów prawnych. W każdym segregatorze jest około 1400 stron aktów. Wykaz aktów dla swojej specjalności znajdziesz w załączonych plikach.

UWAGA: w segregatorze nie znajdziesz wszystkich aktów, które są w spisie przygotowanym przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa. W sumie jest to bowiem aż około 4000 stron. Do sesji wiosennej 2017 roku Izba przygotowywała spis aktów rozróżniając te, które kandydat musi znać w pełnym zakresie (czyli te najważniejsze dla danej specjalności) oraz takie, które musi umieć w zakresie ogólnym (mniej istotne akty). W segregatorze znajdziesz akty których znajomość jest dla Ciebie kluczowa.

 Czy warto skorzystać z materiałów poprzedników?

Co sesja w prawie pojawia się wiele zmian. Nie warto ryzykować posiadaniem nieaktualnych aktów prawnych. W naszym zestawie aktów otrzymasz przepisy zaktualizowane na najbliższą sesję egzaminacyjną.

 Pliki do pobrania:

 1. specjalność architektoniczna  Pobierz
 2. specjalność konstrukcyjno-budowlana  Pobierz
 3. specjalność instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych  Pobierz
 4. specjalność instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych  Pobierz
 5. specjalność inżynieryjna drogowa  Pobierz
 6. specjalność inżynieryjna mostowa  Pobierz
 7. specjalność inżynieryjna kolejowa (sterowanie ruchem kolejowym)  Pobierz
 8. specjalność inżynieryjna kolejowa (kolejowe obiekty budowlane)  Pobierz
 9. specjalność instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych  Pobierz
 10. specjalność inżynieryjna hydrotechniczna  Pobierz
 11. specjalność inżynieryjna wyburzeniowa  Pobierz