fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Szarości które zdominowały ostatnio różnorodne wnętrza począwszy od biurowych pomieszczeń, po nasze mieszkania mogą się nudzić,  dlatego warto ubogacić je różnorodnymi barwami. 2019 roku bardzo popularnym kolorem stał się kolor living coral, jest to naprawdę niebanalny kolor, który przykuwa uwagę i przełamuje nudne pastele.

Aby go zdefiniować można określić go jako kolor pomiędzy różem, a oranżem, który nawiązuje do rafy koralowej, w ten sposób w łatwiej wyobrazić sobie tą barwę. Warto zdecydować się na modny i oryginalny kolor, który ożywi każde wnętrze. (uprawnienia architektoniczne – egzamin)

Z czym łączyć kolor living coral?

Kolor ten jest ciepły, pozytywny i energetyzujący. Ładnie prezentuje się z odcieniami szarym i czarnym, granatowym, zielonym, kremowym, tak więc można stworzyć przeróżne kompozycje kolorystyczne.

Można go połączyć również z granatem i błękitem, czy turkusem. Takie połączenia stworzą oryginalne i nowoczesne wnętrza. (informacje na temat egzamin na uprawnienia budowlane)

Wpływ living coral na nasze samopoczucie

Living coral będzie idealny w różnych pomieszczeniach, na pewno wprowadza łagodny, pogodny nastrój,  rozjaśnia całe wnętrza, warto korzystać z niego, dlatego bo tworzy modne aranżacje i  wywołuje pozytywne emocje.

Kolor ten można przełamać  bielą w przeróżnych dodatkach np. w postaci mebli, zasłon, poduszek.

A może kolor living na dodatkach?

Living coral dobrze sprawdzi się również jeśli będzie występował na różnych dodatkach np. w  poduszkach, na wazonach, misach. W ten sposób wprowadzi do wnętrza niepowtarzalny charakter i przełamie tradycyjny pastele. (egzamin ustny na uprawnienia architektoniczne)

Ciekawe będzie prezentował się dywan w tego typu kolorze zestawiony z jasną, czy ciemną podłogą. W tym kolorze możemy zakupić również doniczki, ramki na zdjęcia, warto by dodatków w danym kolorze było więcej, będą one stanowiły idealną kompozycją.

(egzamin ustny uprawnienia architektoniczne – pytania)Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com