fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Wspomnienia z egzaminu na uprawnienia

Egzamin na uprawnienia budowlane zdawałem w Świętokrzyskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa.  Moją specjalnością były uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.  Uprawnienia musiałem zrobić, ponieważ było to warunkiem mojej pracy w firmie. Szef obiecał mi awans pod warunkiem że zdobędę uprawnienia budowlane. W związku z tym, że studia mam już dawno za sobą,  a praca była dosyć wygodna, przyznam szczerze że nie zamierzałem robić uprawnień. Niestety nie miałem zbyt wielu materiałów do nauki. Z pomocą przyszedł mi serwis: www.uprawnienia-budowlane.com.  To tam znalazłem wszystko co było mi potrzebne do uzyskania uprawnień za co chciałbym bardzo Państwu podziękować i zapewnić że będę polecał wszystkim wasze programy.  Zamieszczone na stronie wpisy były dla mnie bardzo pomocne podczas przygotowania do egzaminu na uprawnienia. Po konsultacji z państwa pracownikiem postanowiłem zakupić program uprawnienia budowlane na komputer i na komórkę.  Dodatkowo w gratisie otrzymałem pytania na egzamin ustny, co również bardzo pomogło w nauce. Wydatek nie był duży, bo zaledwie 180zł. Z programem uczyłem się codziennie, zarówno w domu jak i w wolnych chwilach w pracy na telefonie.

OFERTA

Posiadamy w ofercie oprogramowanie przegotowujące do egzaminu na uprawnienia budowlane. W pierwszej części programu, części pisemnej, pomoże Ci program Uprawnienia Budowlane. Program ten pozwala na rozwiązywanie testów złożonych z pytań które pojawiają się na egzaminie na uprawnienia budowlane. Program można zakupić w trzech wersjach: na komputer, android i on-line. Każde pytanie ma podpowiedź w formie zacytowanego aktu prawnego. Dodatkowo do pytań przygotowane są podpowiedzi rysunkowe. W celu opanowania znajomości aktów prawnych przygotowaliśmy Segregatory z wydrukowanymi aktami prawnymi  oraz program Jednolite Akty Prawne. Przygotowując się z nami masz pewność że zawsze korzystasz z aktualnych materiałów.  Z nami masz pewność kompleksowego i najlepszego przygotowania się do egzaminu.

 

Wspomienia z egzaminu na uprawnienia c.d.

Pytania bardzo szybko wchodzą do głowy dzięki podpowiedziom w formie rysunków.  Każde z pytań miało odwołanie do danego aktu prawnego dzięki czemu później mogłem szybko odnaleźć się w ustawach na egzaminie ustnym. Z programu uczyłem się do momentu aż miałem 100% poprawnych odpowiedzi.  Niemal 90% pytań z egzaminu było pytaniami wprost z programu. Potem już z górki, bo tylko ustny. Tego egzaminu aż tak się nie bałem, bo mam duże doświadczenie w pracy na budowie. Oczywiście część pytań dotyczyła aktów prawnych,  ale wiele z nich pamiętałem ucząc się do testów.

Zapewnliście państwo doskonałe wsparcie  w nauce za co serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Przyszłym kandydatom mogę doradzić aby egzamin zdawali bezpośrednio po studiach.  Pozdrawiam Piotr

Podziel się:
Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com