fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Po co mi uprawnienia budowlane?

Niedawno ktoś zapytał mnie po co mi uprawnienia budowlane. To pytanie wydało mi się wówczas bardzo śmieszne,  bo to chyba oczywiste. Jednak jak się okazuje nie dla wszystkich.

Swoje uprawnienia zdawałam w specjalności drogowej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w Świętokrzyskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa.

Po co mi uprawnienia budowlane

A więc czy uprawnienia zmieniły coś w moim życiu?  Odpowiedzi na to pytanie nie da się udzielić w jednym zdaniu.  Chciałabym więc podzielić się z osobami które będą ubiegać się o uprawnienia budowlane moim doświadczeniem.  Na studiach zawsze byłam dobrą studentką. Bardzo interesowałam się kierunkiem jaki wybrałam. Wszystkie przedmioty były dla mnie pasjonujące.  Nawet te których nie lubili moi koledzy. Wydaje mi się że mam duże predyspozycje do wykonywania tego zawodu. Projektowanie sprawia mi wiele radości.  Dodatkowo lubię pracę z ludźmi i kontakt z inwestorami. Myślę że całkiem dobrze sprawdzam się w tym zawodzie. Poza pracą oczywiście mam życie prywatne, na które poświęcam dużo czasu.  Praktykę wykonywaną w biurze i na budowie połączyłam z założeniem rodziny. Brak uprawnień nie był dla mnie tak ważny, jednak w pewnym momencie zaczęło brakować pieniędzy. To stało się głównym  powodem podejścia do egzaminu na uprawnienia. Chciałam po prostu mieć lepsze warunki pracy i więcej zarabiać.

https://uprawnienia-budowlane.com/zdobycie-uprawnien-budowlanych-sukces-2/

OFERTA – Uprawnienia Budowlane Programy

Możemy się pochwalić tym, że jesteśmy najlepszym serwisem na rynku, który oferuje pomoce w nauce na egzamin z uprawnień budowlanych. Nasze pytania są zawsze aktualne i adekwatne do tych, pojawiających się na prawdziwym egzaminie. Jako jedyni posiadamy Jednolite Akty Prawne, których znajomością musisz się wykazać na egzaminie na uprawnienia budowlane. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na stronie www.uprawnienia-budowlane.com/cennik

Po co mi uprawnienia budowlane?  c.d.

Po odbyciu praktyki złożyłam odpowiednie dokumenty do Świętokrzyskiej Okręgowej Izby. Wszystkie dokumenty pobrałam ze strony www.uprawnienia-budowlane.com.  Tam znalazłam wszystko co było niezbędne,  włącznie z przykładowym wypełnieniem zestawienia praktyki budowlanej.  Oczywiście całą swoją wiedzę  posiadłam z programu Uprawnienia Budowlane. Zdałam egzamin zarówno pisemny jak i ustny w pierwszym podejściu z czego jestem bardzo dumna. Wielu moich znajomych egzamin niestety oblało.   Jak sami mówili była to ich wina, bo nie przygotowali się rzetelnie do egzaminu. Dzisiaj mam dobrą pracę w biurze projektowym i robię to co lubię.  Dostaję dobre pieniądze i jestem z tego bardzo zadowolona. Czuję się spełniona w tej pracy. Ważne jest również to, że jeśli muszę zostać z dzieckiem na przykład z powodu choroby, to swoje zadania mogą wykonywać również w domu. A więc tak! – uprawnienia zmieniły dużo w moim życiu i każdemu kto zastanawia się jeszcze nad ich zdobyciem mogę doradzić aby zdał egzamin jak najszybciej. Posiadanie uprawnień na pewno w niczym nie zaszkodzi, a może jedynie pomóc w przyszłej karierze.

https://uprawnienia-budowlane.com/podejdz-do-tego-praktycznie/
Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com