Jednolite akty prawne na komputer

Jednolite Akty Prawne na egzamin WIOSNA (maj) 2021

Jednolite akty prawne na komputer

100,00

Program Jednolite Akty Prawne w wersji Na Komputer przeznaczony jest na komputery z systemem Windows. Podczas korzystania z programu nie będziesz potrzebować dostępu do Internetu.

Program Akty Prawne Uprawnienia Budowlane Na Komputer

Program Jednolite Akty Prawne w wersji Na Komputer przeznaczony jest na komputery z systemem Windows. Podczas korzystania z programu nie będziesz potrzebować dostępu do Internetu.

 

Licencja na program Akty Prawne Na Komputer

Wersja demonstracyjna programu umożliwia dostęp do jednego, wybranego aktu prawnego. Dzięki temu możesz zdecydować czy program wart jest Twojej uwagi oraz czy akty prawne, które Ci oferujemy są przedstawione w czytelny dla Ciebie sposób.

Licencja na program ważna jest przez 12 miesięcy.

 

Specjalności w programie

W programie znajdziesz podziać na wszystkie specjalności, w których możesz uzyskać uprawnienia budowlane. W tym między innymi dla specjalności architektonicznej, telekomunikacyjnej, sanitarnej, elektrycznej, konstrukcyjno-budowlanej, wyburzeniowej, drogowej, hydrotechnicznej, mostowej czy kolejowej. Dodatkowo w każdej z nich można znaleźć podziać na uprawnienia projektowe, wykonawczy czy projektowo-wykonawcze.

Dla każdej z tych specjalności Izba Inżynierów oraz Izba Architektów publikuje przed każdym egzaminem na uprawnienia budowlane zestawienie aktów prawnych, które kandydat musi znać przystępując do egzaminu. Aktów tych jest bardzo dużo, bo nawet ponad 100 dla niektórych ze specjalności. Każda ze specjalności ma unikatowy zestaw aktów.

Kupując pełną wersję programu będziesz mieć dostęp do każdej ze specjalności. Jednakże wybierając konkretną specjalność dostaniesz zestawienie aktów przypisanych do tej konkretnej, wybranej przez Ciebie specjalności.

 

Akty prawne w formie ujednoliconej

W programie każdy akt prawny jest w formie ujednoliconej. Oznacza to, że w jednym pliku dostaniesz akt w wersji ostatecznej, po wszystkich nowelizacjach. To właśnie taki akt powinieneś znać na egzaminie na uprawnienia. Często w Internecie spotkać można akty, dla których dodatkowe pliki stanowią zmiany do aktu. U nas zmiany są już naniesione w danym rozporządzeniu czy ustawie.

 

Strona tytułowa

Plusem naszych aktów prawnych jest to, że na pierwszej stronie każdego z nich znajdziesz spis treści. Akty dostępne w Internecie nie posiadają takiego udogodnienia. To umożliwi szybkie odnalezienie wiadomości, których będziesz potrzebować. Należy w tym miejscu zaznaczyć, że na swój egzamin ustny możesz zabrać ze sobą akty prawne. Mając 25 minut na przygotowanie się warto mieć taki spis treści, który nakieruje gdzie szukać odpowiedzi na wylosowane pytania.

Na górze strony każdego rozporządzenia czy ustawy znajdziesz tytuł tego rozporządzenia / ustawy. To ułatwi poruszanie się w aktach jeśli je sobie wydrukujesz.

Ponadto na pierwszej stronie każdego z aktów znajduje się informacja o stanie prawnym (np. wiosna 2021). Dzięki temu będziesz widzieć, że to właśnie ten akt jest tym właściwym.

W cenie zakupu programu dostępne są aktualizacje w trakcie trwania licencji. To pozwala Ci na rozpoczęcie nauki wcześniej niż Izba opublikuje wykaz. Masz też dzięki temu pewność że nie będziesz musiał ponosić kosztów dwukrotnie a twoje przepisy będą zawsze aktualne.

 

Wydrukowane akty prawne na uprawnienia budowlane

W programie Jednolite Akty Prawne dostępna jest opcja wyszukiwania. Pozwala ona na odnalezienie potrzebnych treści.

Akty prawne mogą być wydrukowane na drukarce podłączonej do komputera. Możesz również zakupić je w formie gotowego, wydrukowanego i przesłanego na wskazany przez Ciebie adres segregatora:

Segregator

 

Dostęp do aktów prawnych będzie przydatny nie tylko na egzaminie pisemnym, ale również na egzaminie ustnym. Przejrzystość programu sprawia że korzystanie z niego jest łatwe i przyjemne

Dokumenty

  1. Instrukcja instalacji i obsługi JEDNOLITE AKTY PRAWNE – POBIERZ
  2. Spis aktów dostępnych w programie JEDNOLITE AKTY PRAWNE – POBIERZ
  3. Umowa licencyjna JEDNOLITE AKTY PRAWNE wersja na komputer – POBIERZ
  4. Wykaz Aktów Prawnych – wiosna 2021 – POBIERZ
  5. Wykaz Norm – wiosna 2021 – POBIERZ
  6. Wykaz Aktów Prawnych ARCHITEKTURA – wiosna 2021 – POBIERZ

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jednolite akty prawne na komputer”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania?
Skontaktuj się z Nami
wyjasnimy wszystkie nurtujące Cię kwestie