fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Nowoczesne systemy posadzkowe

Bardzo odporną posadzkę uzyskamy dzięki specjalnym systemom posadzkowym stworzonym na bazie naturalnych kruszyw oraz żywicy poliuretanowej.

nowczesne systemy posadzkowe
nowczesne systemy posadzkowe

Nowoczesne posadzki na balkonach

Na balkonach wykorzystuje się jako materiał wykończeniowy duże płyty betonowe. Nie przypominają one w żaden sposób prostych, betonowych płyt. Są to produkty wysokiej jakości, bardzo ładnie wykończone. Nawiązują do nowoczesnych, minimalistycznych rozwiązania, są najchętniej kupowane i zakładane również na tarasy.

Są to produkty z betonu szlachetnego. Charakteryzują się możliwością układania tego produktu metodą na sucho, co jest bardzo praktycznym i szybkim rozwiązaniem budowlanym. (egzamin ustny uprawnienia architektoniczne – pytania)

Nowoczesne systemy wykończenia z żywic epoksydowych oraz poliuretanowych

Tarasy, jak również balkony można wykończyć żywicami epoksydowymi i poliuretanowymi. Te nowoczesne systemy zapewniają estetyczny wygląd, maksymalne zabezpieczenie balkonów, są bardzo praktyczne. Nadają one wnętrzu tego domu niepowtarzalny charakter. Charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz estetyczność, możemy uzyskać ciekawe, oryginalne projekty poprzez połączenie właśnie tych posadzek z żywicy z różnymi innymi materiałami. Posadzki te wykorzystuje się nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale również w sklepach, bankach, restauracjach, gabinetach lekarskich. (pytania na egzamin ustny do uprawnień)

Posadzki epoksydowe

Żywice epoksydowe są bardzo popularne. Wykonuje się je jako elementy dwukomponentowe. Jednakże można zdecydować się na propozycje zawierające wypełniacze i barwniki. Materiały te mają szerokie zastosowanie zwłaszcza w przemyśle, służą do wykańczania właśnie balkonów, tarasów, garaży, pomieszczeń gospodarczych.

Kamienny dywan

Kamienny dywan to również ciekawa propozycja, uzyskujemy podłogę dekoracyjną, jest ona efektem połączenia ziaren z naturalnego kamienia kwarcowego lub marmurowego z żywicą. (testy uprawnienia architektoniczne)

Posadzki poliuretanowe

Posadzki poliuretanowe mogą składać się z jednej lub dwukomponentowych żywic poliuretanowych, które posiadają odpowiednią elastyczność większą od żywic epoksydowych i dużą odporność na UV. (program na uprawnienia architektoniczne)

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com