fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Zalety posiadania balkonu w mieszkaniu

Balkon jest elementem wysoce pożądanym w mieszkaniu. Nie da się ukryć, że balkon z powodzeniem może zastąpić przydomowy ogródek i jest on miejską alternatywą dla tarasu przy domu jednorodzinnym. (program na uprawnienia budowlane w wersji android)

Dostęp świeżego powietrza za jednym pociągnięciem klamki drzwi balkonowych to duży komfort, szczególnie dla tych mieszkańców, którzy są osobami palącymi. W dzisiejszych czasach zdecydowanie odchodzi się bowiem od palenia papierosów w mieszkaniu. Problematycznym w tej kwestii najbardziej wydaje się fakt osadzania się nieprzyjemnego zapachu dymu tytoniowego na meblach i ubraniach.


Taras na dachu bloku

Nie w każdym projekcie bloku przewidziano jednak miejsce na balkon przy każdym mieszkaniu. Czasem deweloperzy decydują się na bardzo innowacyjne rozwiązanie, jakim jest taras na dachu bloku. To spora część wspólnej powierzchni użytkowej. Jest to ciekawy pomysł na zagospodarowanie przestrzeni, którą obowiązkowo musi posiadać każdy budynek, nie tylko mieszkalny. (uprawnienia budowlane)

Balkon a uprawnienia budowlane

Nie ma co się łudzić, mimo tego, że nie posiada tak naprawdę ścian, budowa balkonu jest jednak pewnym zabiegiem budowlanym. Aby możliwe było jego wzniesienie, potrzeba uprawnień budowlanych. ( program do egzaminu na uprawnienia na komputer )

Trzeba pamiętać, że projekt balkonu wiąże się z uwzględnieniem bezpieczeństwa całej bryły budynku. Materiał, jaki zostanie wykorzystany, także nie jest bez znaczenia. Często używa się standardowej płyty balkonowej. Czasem jednak sięga się po nowoczesne rozwiązania, jakim jest na przykład kamień lub też materiał doskonale go imitujący. Każdy balkon, w celach bezpieczeństwa musi zostać wyposażony także w barierkę o odpowiedniej, zgodnej z przepisami prawa budowlanego wysokości. (program na uprawnienia budowlane)


Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.