fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Zarobki i rozwój zawodowy po zdobyciu uprawnień

Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjno drogowej wykonawcze bez ograniczeń.

Dokumenty do egzaminu na uprawnienia budowlane złożyłem w swojej Izbie bezpośrednio po zakończonej praktyce budowlanej. Zestaw dokumentów do złożenia, wraz z zestawieniem obiektów na których odbywałem praktykę, ściągnąłem ze strony www.uprawnienia-budowlane.com. Znalazłem tam cały komplet dokumentów wraz z informacjami kiedy należy złożyć te dokumenty itd.

Zaraz po złożeniu dokumentów rozpocząłem naukę. Co prawda bardzo mi się nie chciało, ale nie chciałem też ryzykować i zostawiać tego na ostatnią chwilę, bo wiedziałem że nauki jest na prawdę bardzo dużo. Znajomi którzy mają już uprawnienia polecili mi program Uprawnienia Budowlane. Zakupiłem więc go w wersji android oraz na komputer. Dzięki temu program miałem zawsze pod ręką na telefonie. A w domu mogłem usiąść swobodnie przed komputerem i rozwiązywać testy. Co ważne dostałem też pytania na egzamin ustny. Programy nie potrzebują dostępu do internetu a było to dla mnie ważne, bo często mi ucina internet na budowie.

 

Oferta na sprzedaż programu Uprawnienia Budowlane

Wybierz dogodny dla siebie dostęp do programu i ciesz się świetnym narzędziem do nauki na egzamin uprawnienia budowlane już dziś. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz program przeznaczony na komputery z systemem windows, urządzenia z systemem android oraz program w wersji on-line, który działa na każdym urządzeniu i każdym systemie.

 

Zarobki i rozwój zawodowy po zdobyciu uprawnień c.d.

Śmiało mogę powiedzieć że egzamin mam zdany tylko dzięki programom, które tak dobrze mnie przygotowały. Starałem się uczyć jednocześnie do części ustnej i pisemnej. Oczywiście do części pisemnej przykładałem się znacznie bardziej. Myślę że bez programu nie dałbym radę tak dobrze się przygotować. Nauka z programem była łatwa i przyjemna. Pytania na egzamin ustny były bardzo dobrze opracowane. Nigdzie więcej nie ma tak doskonale przygotowanych materiałów.

Po ogłoszeniu wyników z egzaminu pisemnego miałem tylko 3 dni na przygotowanie się do części ustnej. Większość materiału miałem już opanowane. Poczytałem więc głównie dokumentacje ze swoich budów, aby niczego nie sknocić w tych pytaniach. Zrobiłem również sobie powtórkę z pytań z przepisów.

Egzamin poszedł mi bardzo dobrze. Dzięki temu dziś znacznie lepiej zarabiam i jestem szczęśliwy z tego że mogę robić codziennie to co sprawia mi radość.

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0