fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Wymagane uprawnienia kierownika praktyki zawodowej

Osoba będąca kierownikiem praktyki zawodowej sprawuje pełny i bezpośredni nadzór nad przebiegającą praktyką zawodową. Kieruje praktykantem wydając polecenia i zadania, po zakończeniu praktyki ocenia przygotowanie do zawodu.(program z aktami na uprawnienia budowlane)

Jest osobą, która zaświadcza o odbyciu praktyki. Uprawnienia zawodowe kierownika praktyki muszą być zgodne z uprawnieniami, o które ubiega się praktykant.

Problem pojawia się w związku z praktyką dotyczącą uprawnień w ograniczonym zakresie. Praktyka pod kierownictwem osoby, która posiada uprawnienia w zakresie ograniczonym często jest nie zaliczana.Komisje kwalifikacyjne z reguły zaliczają praktyki pod kierownictwem osób, które posiadają uprawnienia bez ograniczeń. Przed rozpoczęciem praktyki skonsultować się z okręgową izbą inżynierów i architektów i uzyskać szczegółowe informacje.(nauka do uprawnień budowlanych)

Uprawnienia w nieograniczonym zakresie

Praktyka pod kierownictwem osoby posiadającej uprawnienia ograniczone jest małym problemem przy późniejszym rozszerzeniu uprawnień. Konieczne będzie kolejne odbycie praktyki pod kierownictwem osoby posiadającej uprawnienia nieograniczone.(jak wygląda egzamin na uprawnienia budowlane)

W przypadku zaliczenia w pierwszej kolejności praktyki pod kierownictwem osoby z uprawnieniami nieograniczonymi chcąc zdobyć uprawnienia bez ograniczeń w zakresie swojej specjalności – nie trzeba odbywać praktyki ponownie. Praktyka pod kierownictwem osoby, która posiada uprawnienia bez ograniczeń jest praktyczniejszym rozwiązaniem.(dowiedź się więcej na temat uprawnień budowlanych)

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.