fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Polska Izba Inżynierów Budownictwa opublikowała wykaz norm oraz wykaz aktów prawnych 2017 na sesję jesień. Sprawdź jaki zakres wiedzy obowiązuje Cię na egzaminie na uprawnienia budowlane.

wykaz aktów prawnych 2017
wykaz aktów prawnych 2017

Polska Izba Inżynierów opublikowała na swojej stronie (www.piib.pl) wykaz aktów prawnych, norm, wytycznych,  instrukcji  i poradników, których znajomość obowiązywać będzie podczas nadchodzącej sesji egzaminacyjnej (jesień 2017).

Wykaz podzielony jest na dwie części:

  • wykaz przepisów
  • wykaz norm, wytycznych,  instrukcji i poradników.

Wykaz przepisów i norm znajdziesz na naszej stronie www.uprawnienia-budowlane.com w Plikach Do Pobrania.

W wykazie przepisów znajdują się ustawy i rozporządzenia regulujące proces budowlany. Znajomość poszczególnych aktów, ze 164 zamieszczonych w wykazie przepisów, wymagana jest od kandydatów w zależności od specjalności w jakiej kandydat zdaje uprawnienia. Zakres przepisów nie zmienił się znacząco w stosunku do poprzedniej sesji egzaminacyjnej.  Wykaz norm podzielony jest na specjalności. W wykazie znajdują się zarówno polskie normy jak i eurokody. Zakres norm, podobnie jak przepisów, nie zmienił się znacząco w stosunku do poprzedniej sesji.

Wszystkie akty prawne, zgodnie z zestawieniem opublikowanym przez PIIB znajdziecie Państwo w naszym programie Jednolite Akty Prawne. Program dostępny jest w dwóch wersjach: ON-LINE (sprawdź) oraz NA KOMPUTER (sprawdź). W programie znajdują się teksty jednolite wszystkich ustaw i rozporządzeń, które musisz przyswoić na egzamin. Teksty jednolite, czyli takie, w których zawarte są wszelkie zmiany do danego aktu.

Słowa kluczowe:
uprawnienia budowlane 2017, wykaz aktów prawnych 2017, egzamin uprawnienia budowlane

Podziel się:
Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com