fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Urok stylu rustykalnego w domu

Jeżeli chcemy stworzyć przyjazny, romantyczny styl w domu, warto pokusić się o aranżacje rustykalne. Mają one niepowtarzalny charakter, wykorzystuje się tutaj naturalne surowce takie jak drewno, len, ozdabia się je kwiatami. Styl rustykalny stwarza niepowtarzalny klimat, w którym łatwo się je zrelaksować i poczuć bardzo pozytywnie. Przeznacza się go zwłaszcza dla ludzi kochających naturę, odpoczynek dla romantyków i artystycznych dusz.

Urok stylu rustykalnego w domu
Urok stylu rustykalnego w domu

Czego nie może zabraknąć w aranżacjach rustykalnych?

Niewątpliwie bardzo ważnym elementem znaczącym w tym stylu jest drewno. Wykorzystuje się je na ścianach, podłogach, jako materiał, z którego wykonane zostały meble.

Drewno nie musi prezentować się idealnie. Pożąda się, by posiadało przetarcia oraz efekt postarzenia. Drewno występuje zazwyczaj w naturalnej wersji. Pokrywa się je też często białą farbą. Bardzo często przeciera się ją w wielu miejscach.

Urok kuchni rustykalnej

Kuchnię rustykalną wykonuje się ze starych kafelków lub też drewnianych paneli. Bardzo ciekawie wyglądają stare kredensy z przecieraną powierzchnią. Niektóre z tych wersji mogą posiadać kolorowe witraże na szybach. (testy uprawnienia architektoniczne)

Kuchnie rustykalne zazwyczaj przyozdobione  są wieloma kwiatami. Zioła to też nieodłączny element w kuchni, zasadzone w białych, czy ażurowych doniczka, będą użytecznym elementem rustykalnej kuchni. (program na uprawnienia architektoniczne)

Swojski klimat w stylu rustykalnym, sprzyja różnorodnym bibelotom oraz dekoracjom. Są to drewniane rzeźby, ozdobne dzbanuszki, haftowane poduszki, koronki, serwetki. Dzięki tego typu ozdobom, uzyskuje się bardzo przyjemny klimat i otoczenie sprzyjające relaksowi.

Sypialnia rustykalna kojarzy się przede wszystkim z dużą ilością przyjemnych tkanin, koronek, baldachimów. Okna powinny być przyozdobione haftowanymi firankami oraz urokliwymi zasłonami. (testy 2019 uprawnienia)

Dom w stylu rustykalnym zazwyczaj przyozdobiony jest dużą ilością kwiatów oraz roślin zielonych. Wiele osób suszy zioła które są również elementem dekoracyjnym np. kuchni czy spiżarni.(egzamin ustny na uprawnienia architektoniczne)

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com