fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Ukończone studia budowlane

Studia zdawałem na kierunku budownictwo. Po ich ukończeniu od razu znalazłem pracę na stanowisku inżyniera budowy w dobrej, prestiżowej firmie. Całkiem nieźle zarabiałem wiec nie myślałem początkowo o zrobieniu uprawnień. Był to za duży koszt i zbyt wiele nauki. Dopiero po kilku latach zdecydowałem że powinienem coś zmienić w moim życiu. Znajomi zaczęli się rozwijać, a ja czułem że stoję w miejscu. Postanowiłem więc wziąć sprawy w swoje ręce. Do bycia prawdziwym kierownikiem budowy brakowało mi oczywiście uprawnień budowlanych. Chciałem zdobyć uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Uprawnienia projektowe mnie nie interesowały, bo nigdy nie zajmowałem się projektowanie budynków. Uznałem, że zdobycie tych uprawnień pomoże mi w moim rozwoju i w zdobyciu lepszego stanowiska w pracy. Nie myliłem się. Po zdobyciu uprawnień zostałem kierownikiem budowy, a dzisiaj mam swoją firmę, gdzie zatrudniam kilka osób.

OFERTA UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2023

Uprawnienia Budowlane to program, który zawiera pytania pojawiające się na egzaminie na uprawnienia budowlane. Przygotuj się dobrze do najbliższej sesji uprawnienia budowlane 2018 już dziś. Największą szansę osiągnięcia sukcesu na egzaminie masz z naszymi materiałami. Dodatkowo oferujemy Ci jako jedyni w Polsce Jednolite Akty Prawne, które pomogą Ci nie tylko na egzaminie pisemnym, ale również na części ustnej.

Ukończone studia budowlane c.d.

Do okręgowej izby złożyłem wymagane dokumenty i czekałem na decyzję o możliwości podejścia do egzaminu. W międzyczasie oczywiście szukałem informacji na internecie jak najlepiej przygotować się do egzaminu. Tak znalazłem serwis: uprawnienia-budowlane.com. Kupiłem tu program z testami przygotowującymi do egzaminu. W programie jest moduł na egzamin pisemny i ustny. Kupiłem program na telefon i komputer. Przyznam że kierowałem się opiniami poprzedników i nie zawiodłem się. Do każdego pytania opracowane są podpowiedzi, które odnoszą się do konkretnego aktu prawnego. To znacznie ułatwia naukę.

Codziennie na naukę przeznaczałem jakieś 3 godziny, ale uczyłem się tylko przez dwa miesiące. Mów wysiłek przyniósł oczywiście efekty. Egzamin pisemny i ustny to była pestka. na pisemnym pojawiły się chyba wszystkie pytania z programu. Na ustnym miałem dosyć wymagającą komisję kwalifikacyjną, ale również sobie poradziłem. W taki oto sposób zdobyłem moje upragnione uprawnienia.

Podziel się:
Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com