fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Szyby nie do zbicia!

Czy wiedziałeś o tym, że istnieją szyby, których nie można zbić? Nie? A jednak! Producent tego typu szyb dał bezterminową gwarancję na ewentualne rozbicie przez grad w oknach dachowych FAKRO. (uprawnienia budowlane 2022)

Szyby hartowane
Szyby hartowane

Odporność gwarantowana!

Polski klimat w ostatnim czasie staje się bardzo trudny i coraz bardziej nieprzewidywalny. (segregator egzamin ustny uprawnienia) W Polsce pojawiają się spotykane dotąd bardzo rzadko lub wcale zjawiska, takie jak: gwałtowne burze, ulewne deszcze, grad, wichury, a nawet trąby powietrzne. W takich warunkach bezpieczne schronienie pod własnym dachem nie zawsze jest pewne i bezpieczne. Czynniki atmosferyczne potrafią wyrządzić wiele szkód, łącznie z całkowitym spustoszeniem zasianym na działce. Dla okien dachowych niewątpliwie najgroźniejszy jest grad. Duże bryłki lodu, uderzając z ogromną siłą bezpośrednio w szyby, mogą je zniszczyć, podobnie jak uszkadzają karoserię czy szyby samochodu. W oknach dachowych FAKRO pakiet szybowy jest zaprojektowany z myślą o takich sytuacjach i zbudowany jest z kilku tafli szkła. (program egzaminu na uprawnienia) Zewnętrzna szyba jest hartowana oraz odporna na rozbicie przez grad. Co więcej, producent daje potwierdzenie w postaci bezterminowej gwarancji. Takiej na rynku jeszcze nie ma, więc firma FAKRO to w tym przypadku debiutant.

Bezterminowa gwarancja

Bezterminowa gwarancja FAKRO eliminuje kłopoty, które są związane z naprawą uszkodzonych okien dachowych, więc tym samym zapewnia poczucie bezpieczeństwa. (akty prawne uprawnienia budowlane) Gdyby wyjątkowo niefortunny zbieg okoliczności np. niezwykła siła, wielkość gradu, czy też kąt padania sprawił, że jednak dojdzie do uszkodzenia, właściciele okien dachowych FAKRO mogą zgłosić je bezpośrednio w serwisie, a w krótkim czasie pakiet szybowy zostanie wymieniony bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Firma FAKRO nie tylko tworzy najwyższej jakości okna dachowe wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami, które znacznie podnoszą komfort mieszkania na poddaszu, ale także dba o to, aby w razie nieprzewidzianych zdarzeń klienci wiedzieli, że mogą liczyć na wsparcie, zrozumienie i opiekę. W przypadku uszkodzonej szyby przez gradobicie bardzo szybka reakcja sprawia, że klienci znowu będą mogli czuć się bezpiecznie, ale przede wszystkim spokojnie w swoim domu. Wszyscy doskonale wiemy, jak trudno dziś znaleźć firmę, która bezproblemowo rozwiązuje problem, a już żeby znaleźć taką, która oferuje cokolwiek za darmo? Bez szans. Często nawet w działaniach natury dopatruje się naszego uczestnictwa, co w późniejszym czasie powoduje, że załatwienie sprawy się przedłuża, a my jako klienci musimy udowadniać brak swojej winy. Dlatego firma FAKRO stworzyła system szyb, która nawet jeśli kiedykolwiek ulegną uszkodzeniu – zostaną bezpłatnie wymienione, zgodnie z dożywotnią gwarancją. Kupujemy i montujemy więc bez obaw. Wystarczy przeczytać więcej na stronie internetowej firmy FAKRO, by zasięgnąć jeszcze większej dawki informacji na temat szyb i gwarancji, którą oferuje producent. Zapraszamy! (uprawnienia budowlane kontakt)

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.