fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Szyby nie do zbicia!

Wielu na ten moment czekało (w tym my) i nie ukrywaliśmy, jak szczególnie ważny był dla nas moment, w którym nareszcie jakikolwiek producent zdecyduje się na produkcję hartowanych szyb, które są nie do zbicia. Do teraz wydaje nam się, że nie ma takiej możliwości, by szyba była niezbijalna. Firma FAKRO idzie na przekór temu przeświadczeniu i produkując swoje szyby hartowane daje nam bezterminową gwarancję na ich rozbicie, zwłaszcza przez silny grad. Czy to możliwe? Oczywiście. Sprawdźmy, jaką technologię w tym zakresie wdrożył producent. (uprawnienia budowlane 2022)

Szyby hartowane
Szyby hartowane

Odporność gwarantowana!

Jak wiemy rozwiązanie takie jak szyby hartowane, których nie da się zbić jest szczególnie niezbędne nie tylko dla trudnych pogodowo rejonów świata, ale także coraz częściej Polski. Ma to związek z nieuchronnie następującymi zmianami klimatycznymi, które z roku na rok zaskakują nas swoją gwałtownością. (segregator egzamin ustny uprawnienia) Jeszcze 10 lat temu warunku pogodowe w Polsce były bardzo stabilne. Owszem, zdarzały się silne burze i gradobicia, jednak nie były one aż tak niszczące, jak potrafią być teraz. Wiemy też, jak wiele szkód może wyrządzić zmienna pogoda. Zdajemy sobie coraz lepiej sprawę z tego, jak niszczący potrafi być żywioł. Nawet we własnym domu w przypadku takich zjawisk pogodowych nie czujemy się do końca bezpiecznie, a co dopiero na zewnątrz. Czynnikiem, który głównie może zniszczyć szyby jest przede wszystkim grad. To on siłą swojego uderzenia powoduje, że nie straszne mu są jakiekolwiek przeszklenia. Firma FAKRO zaprojektowała okna, w których pakiet szybowy jest całkowicie odporny na tego typu sytuacje.(program egzaminu na uprawnienia) Jest on zbudowany z kilku tafli szkła, więc nie ma obaw co do ich zbicia. Zewnętrzna szyba jest hartowana oraz odporna na rozbicie przez grad. Oprócz tego producent daje nam w prezencie bezterminową gwarancję.

Bezterminowa gwarancja

Z pewnością otrzymując taki prezent od producenta, jakim jest bezterminowa gwarancja zyskujemy pewność, że cokolwiek się wydarzy – producent świadczy za produkt swoją osobą i logo firmowym.(akty prawne uprawnienia budowlane) Należy nadmienić, że firma FAKRO to producent, który szczególną wagę przywiązuje do tego, by zarówno okna, które produkuje były jak najwyższej jakości, jak i także sam pakiet szybowy był bezpieczny i trwały. Producent gwarantuje, że jeżeli pakiet szybowy ulegnie zbiciu lub uszkodzeniu, na własny koszt będzie on wymieniony na nowy. Wszystko oczywiście bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Ewentualnie mogących się pojawić tego typu zjawisk nie jesteśmy w stanie przewidzieć, więc powinniśmy być ubezpieczeni. Dlatego, co podkreślamy wielokrotnie, tak ważne jest to, by przede wszystkim wybierać produkty od renomowanych producentów.(uprawnienia budowlane kontakt)

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com