fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Nowoczesne lampki biurowe

Wraz z rozwojem technologii rozwinął się także przemysł oświetleniowy, stosując to coraz nowsze rozwiązania w tym zakresie. Przedstawiamy nowoczesną kolekcję nowych lamp biurkowych, która została stworzona przez firmę Nowodvorski Lighting. STYLE LED, SMART LED i CHIC LED, które wśród niej wyróżniamy to nie tylko funkcjonalność, ale także niezwykłe wzornictwo i kształty, które z pewnością nie ujdą naszej uwadze bez zauważenia. (uprawnienia budowlane 2022)

Światło ważna rzecz!
Światło ważna rzecz!

Ergonomia biurowych lampek

Najbardziej pożądanym przez nas czynnikiem, który w znaczący sposób wpływa na nasze samopoczucie jest duża ilość naturalnego światła. Jest to bardzo ważne nie tylko w kontekście naszego samopoczucia, ale także zdrowia. Z jego mniejszą ilością mamy do czynienia zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Jednak aby nie ulec pogodzie, powinniśmy zapewnić sobie odpowiednią ilość światła sztucznego. (segregator egzamin ustny uprawnienia) Wiemy, jak duże ma ono znaczenie zwłaszcza z perspektywy nauki dzieci lub naszej własnej pracy, najczęściej przy komputerze lub z bardzo dużą ilością dokumentów. Właśnie w takim celu firma Nowodvorski Lighting stworzyła kolekcję biurkowych lamp, które zapewnią nam odpowiednią ilość sztucznego światła. Nie będą one uciążliwe dla naszych oczy, a jedynie mają za zadanie poprawę komfortu wykonywanej pracy. Co bardzo kusi to także konkurencyjna cena, która w połączeniu z taką funkcjonalnością może dać się bardzo szybko polubić. (program egzaminu na uprawnienia)

Rodzaje lampek

W zależności od potrzeb mamy możliwość dopasowania określonej lampki do siebie. Jeżeli zależy nam na odpowiednim doświetleniu miejsca pracy, wówczas powinniśmy skłonić się ku lampce biurowej STYLE LED. Ma ona wysokość 42 cm, a sam kąt jej świecenia i strumień wynoszą odpowiednio 100 stopni i 390 lm. której wysokość bazowa wynosi 42 cm. Jej kąt świecenia to 100°, a strumień to 390 lm. Temperaturę barwową możemy ustawić w przedziale od 3000 – 6000 K, w pełnej zależności od naszych potrzeb. Może ona także świecić pod różnym kątem, w zależności od nachylenia. (akty prawne uprawnienia budowlane) Lampka STYLE LED ma dwie bardzo przydatne funkcje, którymi są odpowiednio – możliwość ładowania telefonu intuicyjnego, a także innych urządzeń, których potrzebujemy za pomocą wejścia USB. Drugą propozycją, jednak dla osób lubiących bardziej klasyczne typy oświetleń stworzona została lampka CHIC LED. Jej strumień światła ma wartość 400 lm i w temperaturę barwową o mocy 4000 K. Lampa CHIC LED może być dowolnie ukierunkowywana oraz w naszym zakresie pozostaje zmiana jej barwy. W wyglądzie jest bardzo dyskretna i możemy ją w dowolnej chwili złożyć. Ostatnią propozycją firmy jest lampka SMART LED, która ma wysokość bazową 42 cm, natomiast kąt świecenia wynosi 120°. Podobnie jak w pozostałych wariantach możemy w dowolny sposób ustawiać jej kąt nachylenia, a także odpowiednią dla nas barwę. Naładuje nam telefon lub inne urządzenie za pomocą wejścia USB. (uprawnienia budowlane kontakt)

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com