fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Nowoczesne lampki biurowe

Chcielibyśmy przedstawić Państwu nowoczesne lampki biurkowe firmy Nowodvorski Lighting. STYLE LED, SMART LED i CHIC LED – to nie tylko ich nazwy, ale także minimalistyczny design oraz maksymalna funkcjonalność. Poznajmy ich siłę świetlną!  (uprawnienia budowlane 2022)

Światło ważna rzecz!
Światło ważna rzecz!

Ergonomia biurowych lampek

Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym dni szybko stają się pochmurne, a zmierzch zapada w zastraszającym tempie. W tym czasie warto szczególnie zadbać o większą ilość światła sztucznego. (segregator egzamin ustny uprawnienia) W tym przypadku ważna jest organizacja miejsca do pracy i nauki, w których dużo czytamy, piszemy czy też pracujemy na komputerze. Ergonomiczne lampki biurkowe firmy Nowodvorski Lighting poprawiają komfort pracy, a ich minimalistyczny design stwarza niezwykłą aurę. W połączeniu z nowoczesnymi funkcjami, które posiada oraz naprawdę przystępną ceną -czynią je bardzo praktycznymi, a także dbają o środowisko i energię.(program egzaminu na uprawnienia)

Rodzaje lampek

W potrzeby osób pracujących w domowym zaciszu znakomicie wpisuje się lampka biurkowa STYLE LED, której wysokość bazowa wynosi 42 cm. Jej kąt świecenia to 100°, a strumień to 390 lm. Włącznik dotykowy z funkcją ściemniania pozwala na to, by móc dowolnie regulować poziom natężenia światła. Z kolei temperaturę barwową możemy ustawić w przedziale od 3000 – 6000 K. Niższe wartości w tym przypadku oznaczają światło ciepłe, przyjemne, natomiast wyższe – światło zimniejsze. Światło zimniejsze polecane jest wtedy, kiedy musimy intensywnie skupić się na pracy. Potrzebujemy więc maksymalnej koncentracji. (akty prawne uprawnienia budowlane) Lampka STYLE LED ma dwie bardzo przydatne funkcje, mianowicie łączy w sobie możliwość indukcyjnego ładowania telefonu, a także ładowania urządzeń za pomocą wejścia USB. Specjalny design sprawia, że lampka biurkowa STYLE LED bardzo elegancko prezentuje się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych urządzonych w stylu glamour. Dla miłośników klasyki stworzono wprost idealną propozycję. Jest nią CHIC LED, wyposażony w strumień światła o wartości 400 lm i w temperaturę barwową o mocy 4000 K. Lampa CHIC LED, podobnie jak poprzednia, wyposażona jest w regulację ściemniania. Ma prostą i lekko zaokrągloną formę. Kwintesencję minimalistycznego designu jednak stanowi lampka biurkowa SMART LED. Zbudowana jest ona z dwóch części o zaokrąglonym kształcie, które można złożyć jak scyzoryk. To świetne rozwiązanie. Wygląda dzięki temu bardzo dyskretnie, więc nie przykuwa uwagi. To idealna propozycja dla osób, których stanowisko pracy jest zmienne i nie chcą oni wprowadzać typowej biurowej atmosfery. SMART LED ma wysokość bazową 42 cm, natomiast kąt świecenia wynosi 120°. Także posiada funkcję przyciemniania światła, a także ładowania telefonu za pomocą wejścia USB. Lampki biurkowe firmy Nowodvorski Lighting to prosty sposób na nowoczesną i ergonomiczną aranżację miejsca do pracy. Żywotność tych lampek jest zdecydowanie większa niż tradycyjnych, co także wpisuje się w trend eko. (uprawnienia budowlane kontakt)

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.