fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Różnorodne style architektoniczne

Dom powinien być urządzony przytulnie i zgodnie z gustem jego mieszkańców. Wśród różnych stylizacji wyróżniamy bardziej proste, klasyczne wnętrza, jak również te, które wyróżniają się niecodziennymi dekoracjami. (egzamin ustny uprawnienia architektoniczne – pytania)

Różnorodne style architektoniczne
Różnorodne style architektoniczne

Styl industrialny

Styl industrialny posiada surowy charakter, dominują tutaj jasne barwy np. biele oraz  zimne odcienie szarości, wnętrza są zazwyczaj przestrzenne, uzyskuje się to min. innymi dzięki tym właśnie kolorom. (pytania na egzamin ustny do uprawnień)

Styl klasyczny

Styl klasyczny występuje pod różnymi postaciami. Jednakże jest stałym elementem zapewniającym harmonię i relaks. Meble,  które wykorzystuje się w tym stylu są proste. Komody, stoły, regały z litego drewna, kanapy obite naturalną skórą. Dodatkiem mogą być duże lustra w ozdobnych ramach, piękne świeczniki, lampiony oraz stylowe żyrandole. (testy uprawnienia architektoniczne)

Styl marynistyczny

W stylu marynistycznym głównymi kolorami jest niebieski oraz biały, kolory te sprawdzają się w salonie, łazience, kuchni i pokoju dziecinnym. Do wnętrz w charakterze morskim pasują biele. Stosuje się białe meble drewniane, półki oraz meble, dodatki z naturalnego kamienia, jako bibeloty. Wykorzystuje się różnorodne muszle oraz dodatki nawiązujące do morza oraz jego charakteru.

Dom jest miejscem, gdzie powinniśmy odpoczywać, zrelaksować się bo dniu pracy. Wnętrza urządza się tak, by sprawiały nam radość i przyjemność z przebywania w nich. W zależności od upodobań, gustu, oczywiście też naszych możliwości finansowych stwarzamy styl, który nam będzie najbardziej odpowiadał. Wśród modnych styli  wyróżniamy te, które charakteryzują się prostotą, klasyką, jak również nowoczesnością. (program na uprawnienia architektoniczne)

Styl Boho

Styl Boho dedykowany jest dla osób lubiących przeróżne kolorowe dodatki, często nawiązujące do różnorodnych egzotycznych wypraw. Dominują tutaj miękkie dywany, meble i dodatki w rozmaitych stylach. Meble często są bogato zdobione np. posiadają motywy roślinne.

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com