Testy przygotowujące do egzaminu pisemnego JESIEŃ 2021

Program uprawnienia budowlane na telefon

200,00

Program Uprawnienia Budowlane w wersji Android przeznaczony jest na urządzenia z systemem android. Są to głównie telefony i tablety. Podczas korzystania z programu nie wymaga się podłączenia do Internetu. 

Program Uprawnienia Budowlane w wersji Android przeznaczony jest na urządzenia z systemem android. Są to głównie telefony i tablety. Podczas korzystania z programu nie wymaga się podłączenia do Internetu. Dzięki temu testy możesz rozwiązywać w dowolnym miejscu, nawet tam gdzie nie masz zasięgu lub możliwości podłączenia do sieci Wi-Fi.

W naszym programie znajdują się pytania, które pojawią się na Twojej karcie egzaminacyjnej.

Wersja demonstracyjna programu zawiera 20 pytań. Na jej podstawie możesz przetestować funkcjonalność programu i ocenić czy program spełnia Twoje oczekiwania.

Kupując program Uprawnienia Budowlane będziesz miał dostęp do wszystkich specjalności z jakich przeprowadzane są egzaminy na uprawnienia. Znajdziesz tu specjalność konstrukcyjno-budowlaną, instalacje sanitarne, elektryczne, specjalność drogową oraz mostową. Ale także specjalność hydrotechniczną, telekomunikacyjną, kolejową i wyburzeniową. Oczywiście w programie jest także specjalność architektoniczna. Więcej informacji na temat tej specjalności znajdziesz na naszej stronie www.uprawnienia-architektoniczne.com. Poza wyborem specjalności po uruchomieniu programu zostaniesz poproszony o wybór zakresu uprawnień. Chodzi tu oczywiście o uprawnienia projektowe, wykonawcze czy projektowo-wykonawcze w ograniczonym zakresie lub bez ograniczeń.

Każda ze specjalności ma swój unikatowy zestaw pytań. Zestaw ten jest skorelowany z zestawieniem aktów prawnych, które Izba publikuje przed każdą sesją egzaminacyjną. Na podstawie tego zestawienia kandydaci wiedzą z jakich aktów muszą się przygotować.

Wybór specjalności oraz trybu pracy

 

 

Funkcjonalność programu

Funkcjonalność programu możesz przetestować w wersji demonstracyjnej, która przygotowana jest w oparciu o ograniczoną liczbę pytań. Program podzielony jest na trzy sekcje: tryb nauki, tryb egzaminu oraz statystyki.

1.NAUKA
Pierwsza z sekcji to tryb nauki. Tutaj prawdopodobnie spędzisz najwięcej czasu. Pytań jest bardzo dużo, dlatego warto w pierwszej kolejności dobrze się ich nauczyć a dopiero później sprawdzać swoją wiedzę wypełniając egzamin.

Tryb Nauka w programie Uprawnienia Budowlane

 

Tryb nauki umożliwia wybór konkretnego aktu prawnego z którego chcemy poznać pytania. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ możemy otworzyć segregator z aktami prawnymi lub program Jednolite Akty Prawne i na bieżąco znajdować odpowiedzi do danego pytania. Taka forma nauki ułatwi późniejsze odnalezienie się w aktach na egzaminie ustnym. Możesz również wybrać wszystkie akty nie dzieląc ich na poszczególne ustawy i rozporządzenia.

Dla ułatwienia pytania ułożone są w kolejności odniesienia do danego aktu prawnego od pierwszego paragrafu/artykuł kolejno aż do ostatniego. Możesz również zaznaczyć opcję, aby pytania wyświetlały się losowo. Z tej funkcji będziesz prawdopodobnie korzystał jak przyswoisz sobie w pewnym stopniu pytania i prawidłowe odpowiedzi.

Pytania mają formę testu z trzema odpowiedziami. Tylko jedna z nich jest prawidłowa. Tak właśnie pytania formułowane są na prawdziwym egzaminie pisemnym na uprawienia budowlane. W trybie nauki po zaznaczeniu odpowiedzi od razu zostaniesz poinformowany czy Twoja odpowiedź jest prawidłowa (zaznaczy się na zielono) czy błędna (zaznaczona kolorem czerwonym). Jeśli odpowiedź jaką zaznaczysz będzie błędna to program wskaże Ci, która odpowiedź powinna być zaznaczona jako poprawna.

Każde pytanie opatrzone jest podpowiedzią. Podpowiedź ta wyświetlana jest w formie zacytowanego aktu prawnego, w formie graficznej lub tabelarycznej. Zawsze będziesz wiedział skąd pochodzi dane pytanie i do którego paragrafu/artykułu się odnosi.

Program Uprawnienia Budowlane oferuje CI również skorzystanie z wielu wspomagających naukę opcji. Jedną z nich jest opcja „pytaj do skutku”. Opcja ta umożliwia przerobienie pytań, na które udzielono błędnej odpowiedzi aż do momentu uzyskania poprawnego wyniku na każde pytanie.

Opcja „przejdź do pytania” pozwoli przejść do konkretnego numeru pytania. Możesz więc przeskoczyć część pytań którą przerobiłeś/łaś przy poprzednim podejściu.

Lubianą przez użytkowników programu opcją jest opcja „gwiazdki”. Umożliwia ona zaznaczenie pytań, z którymi kandydat do egzaminu na uprawnienia budowlane ma problem. Wrzucając pytania do woreczka pytań z gwiazdką możesz później być odpytany tylko z tych pytań, niezależnie od tego z którego aktu te pytania pochodzą. Taka forma nauki przyśpiesza opanowanie trudnych pytań.

W górnym menu wyświetla się funkcja „pokaż odpowiedzi” . Dzięki niej użytkownik programu przejdzie przez test widząc prawidłowe odpowiedzi, bez konieczności rozwiązywania testu.

Podpowiedzi obrazkowe do pytań

 

 

2.EGZAMIN
Po nauczeniu się pytań warto sprawdzić swoją wiedzę. Tu z pomocą przychodzi tryb egzaminu. Dzięki niemu możesz zasymulować rozwiązanie prawdziwego egzaminu. Ilość pytań oraz czas jaki masz na rozwiązanie testu są kompatybilne z wymaganiami stawianymi przez Izbę Inżynierów. Również próg zdawalności jest taki jak na egzaminie, dzięki czemu będziesz wiedział jakie jest prawdopodobieństwo na zakończenie egzaminu z pozytywnym wynikiem. Każdy egzamin w zależności od wybranej specjalności będzie się różnił czasem, progiem zdawalności, ilością zadanych pytań oraz zakresem pytań. W naszym programie każda z tych cech będzie odbiciem prawdziwego egzaminu.

Podczas wypełniania egzaminu możesz wrócić do poprzedniego pytania i zmienić swoją odpowiedź. Taką możliwość daje Ci bowiem wypełnienie prawdziwej karty egzaminacyjnej.

W każdym momencie możesz zakończyć swój egzamin. Nie musisz czekać do ostatniej minuty. Po ukończeniu testu zostajesz poinformowany o wyniku swojego egzaminu. Możesz przejrzeć swoje odpowiedzi i dowiedzieć się gdzie popełniłeś błędy. Wyniki przerobionych przez użytkownika egzaminów zostają zestawione w sekcji statystyk.

Tryb Egzamin Uprawnienia Budowlane

 

3.STATYSTYKI
Statystyki umożliwiają śledzenie postępu pracy zarówno dla trybu nauki jak i dla wypełnianych egzaminów. Statystyka przeprowadzonych egzaminów zestawiona jest w formie wykresu słupkowego. Zostaje tu pokazany poziom, dla którego test uzyskał pozytywny lub negatywny wynik. Dzięki tek sekcji kandydat przystępujący do egzaminu na uprawnienia budowlane może z dużym prawdopodobieństwem ocenić swoje szanse na zdanie egzaminu.

Statystyki programu Uprawnienia Budowlane

Materiał wideo

Dokumenty

  1. Instrukcja obsługi UPRAWNIENIA BUDOWLANE wersja android – POBIERZ
  2. Umowa licencyjna UPRAWNIENIA BUDOWLANE wersja android – POBIERZ
  3. Wykaz Aktów Prawnych -jesień 2021 – POBIERZ
  4. Wykaz Norm – jesień 2021 – POBIERZ
  5. Wykaz Aktów Prawnych ARCHITEKTURA – wiosna 2021 – POBIERZ

1 opinia dla Program uprawnienia budowlane na telefon

  1. Basia

    Świetny program. Bardzo duża baza pytań. Na moim egzaminie powtórzyły się praktycznie wszystkie pytania.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania?
Skontaktuj się z Nami
wyjasnimy wszystkie nurtujące Cię kwestie