Program uprawnienia budowlane na komputer

Testy przygotowujące do egzaminu pisemnego WIOSNA 2021

Program uprawnienia budowlane na komputer

(2 opinie klienta)

150,00

Program Uprawnienia Budowlane Na Komputer dedykowany jest na urządzenia z systemem Windows. Są to z reguły komputery. Korzystanie z programu nie wymaga podłączenia do Internetu.

Program Uprawnienia Budowlane Na Komputer dedykowany jest na urządzenia z systemem Windows. Są to z reguły komputery. Korzystanie z programu nie wymaga podłączenia do Internetu. Możesz więc korzystać z programu w dowolnym miejscu nie martwiąc się o konieczność podłączenia do Wi-Fi.
Po ściągnięciu program uruchamia się w wersji demonstracyjnej. Dzięki temu kandydat przystępujący do egzaminu na uprawnienia budowlane może poznać funkcjonalność programu i sprawdzić czy spełnia ona jego oczekiwania. Zakupiona licencja jest ważna przez 12 miesięcy.

Kupując licencję do programu otrzymasz na maila kod, którym odblokujesz pełną wersję programu. Użytkownik ma wówczas dostęp do wszystkich specjalności z których można zdawać egzaminu na uprawnienia budowlane. Znajdziesz u nas specjalność:

 • konstrukcyjno-budowlaną,
 • sanitarną,
 • elektryczną,
 • architektoniczną,
 • telekomunikacyjną,
 • drogową,
 • mostową,
 • kolejową,
 • hydrotechniczną,
 • wyburzeniową.

Każda z tych specjalności podzielona jest na uprawnienia w ograniczonym i pełnym zakresie do projektowania, wykonywania robót budowlanych lub projektowania i wykonywania robót jednocześnie. Podział wynika z wymogów Izby, ponieważ każda specjalność musi znać określony zestaw aktów prawnych. Karta egzaminacyjna dla każdego z rodzajów uprawnień jest inna. Pytania dotyczą tylko aktów prawnych zgodnie z zestawieniem, które Izba Inżynierów i Izba Architektów publikuje przed każdą sesją egzaminacyjną. Jednocześnie należy dodać, że na terenie Polski egzamin odbywa się w tym samym czasie i niezależnie od tego czy zdajesz w Gdańsku, w Warszawie czy w Krakowie to pytania są te same dla danej specjalności i rodzaju.

Program jest aktualizowany przed każdą sesją egzaminacyjną. Możesz więc mieć pewność że przepisy prawa i pytania są aktualne. Aktualizacje są wliczone w cenę zakupu programu.

FUNKCJE PROGAMU UPRAWNIENIA BUDOWLANE
1. Nauka

Sekcja nauki jest najważniejszą częścią programu. Dzięki niej przyswojenie wiedzy jest szybkie, łatwe i przyjemne. Pytań w programie jest w sumie około 5 tysięcy, a ich opanowanie jest nie lada wyzwaniem, dlatego warto tu spędzić trochę czasu.

Pytania zadawane są na egzaminie w postaci testu z trzema odpowiedziami. Tylko jedna z nich jest odpowiedzią poprawną. Po zaznaczeniu odpowiedzi użytkownik programu zostaje poinformowany czy zaznaczył prawidłową odpowiedź. Zaznaczy się ona wówczas kolorem zielonym. W przypadku błędnie zaznaczonej odpowiedzi podkreśli się ona na kolor czerwony, a jednocześnie wskazana zostanie poprawna odpowiedź.

Dla każdego pytania dostępna jest podpowiedź która ułatwia przyswojenie wiedzy. Podpowiedzi te formułowane są w postaci zacytowanych aktów prawnych, w postaci grafik lub tabel.

Program podzielony jest na akty prawne. Możesz wybrać konkretną ustawę bądź rozporządzenie z której chcesz poznać dostępne w programie pytania. Warto zakupić segregator z aktami prawnymi i śledzić odpowiedzi do pytań w akcie. To oswoi Cię z aktem prawnym, w którym będziesz musiał znaleźć odpowiedzi na egzaminie ustnym. Na każdym etapie pracy z programem możesz przejść do innego aktu prawnego. Możesz również wybrać opcję wyświetlania pytań z kilku wybranych aktów lub nawet wszystkich ustaw i rozporządzeń przypisanych do Twojej specjalności.

W programie dostępnych jest kilka opcji wspomagających naukę. Jest to między innymi opcja „pytaj do skutku”. W przypadku naciśnięcia tej opcji użytkownik będzie odpytywany z pytań na które udzielił błędnej odpowiedzi aż do momentu uzyskania 100% poprawnych odpowiedzi. Jest to bardzo wygodna opcja, która pozwala na skupienie się na najtrudniejszych pytaniach.

Użytkownicy programu chętnie korzystają również z funkcji „gwiazdki”. Zaznaczając pytanie gwiazdką trafia ona do tzw. pytań trudnych/ulubionych, czyli takich które sprawiają najwięcej trudności. Zamiast konkretnego zestawu pytań możesz wybrać pytania „ulubione” czyli te które zaznaczyłeś gwiazdką i które chcesz przerobić jeszcze raz.

2. Egzamin
Sekcja egzaminu umożliwia sprawdzenie wiedzy pozyskanej na etapie nauki. Egzamin dostępny w programie pokrywa się z prawdziwym egzaminem pod względem czasu jaki mamy na jego wypełnienie, ilości pytań oraz zakresu pytań. To jak wygląda rzeczywisty egzamin jest więc odzwierciedleniem tej sekcji. Należy pamiętać o tym, że dla każdej specjalności i rodzaju uprawnień egzamin wgląda nieco inaczej. Różnice polegają nie tylko na zakresie samych pytaniach a także na czasie jaki przeznaczony jest na rozwiązanie testu, na ilości zadawanych pytań oraz na progu przy którym test uważany jest za zaliczony.

Rozwiązując test możesz wrócić do pytania na które udzieliłeś już odpowiedzi i zmienić ją na inną. Test możesz skończyć w każdej chwili. Po zakończeniu wyświetli się wynik informujący o tym, czy egzamin jest zdany pozytywnie. Na tym etapie można również sprawdzić gdzie popełniono błędy oraz jakie odpowiedzi są poprawne.

3. Statystyki
W sekcji statystyk dostępny jest podgląd postępu nauki oraz wypełnianych egzaminów. Dzięki temu możliwe jest sprawdzenie z którymi pytaniami lub działami mamy problem, a które opanowaliśmy dostatecznie lub nawet bardzo dobrze. Również ocena naszych szans na pozytywne zdanie egzaminu jest możliwa dzięki statystykom. Statystyki dla naszych egzaminów są zestawione w formie słupów w kolorach zielonych i czerwonych. Pokazują one ile testów udało nam się zdać, a ile z nich poszło nam negatywnie. Zalecamy aby przed podejściem do egzaminu właściwego testy rozwiązywać z możliwie wysokim wynikiem. To zwiększy nasze szanse na docelowy sukces.

4. Tryb egzamin ustny
W tej części znajdziesz pytania na egzamin ustny dla każdej ze specjalności. Do każdego z pytań przygotowana jest odpowiedź,. Pozwala to nie tylko na sprawdzenie swojej wiedzy, ale również na jej uzupełnienie o wiadomości nowe, dotychczas nieznane. Do tej części programu należy wykupić dodatkowe uprawnienia (koszt 150zł). Zakupu możesz dokonać poprzez zakładkę Egzamin Ustny.

Materiał wideo

Dokumenty

 1. Instrukcja aktualizacji uprawnienia budowlane – POBIERZ
 2. Instrukcja instalacji i obsługi programu – POBIERZ
 3. Umowa licencyjna programu – POBIERZ
 4. Wykaz Aktów Prawnych – wiosna 2021 – POBIERZ
 5. Wykaz Norm – wiosna 2021 – POBIERZ
 6. Wykaz Aktów Prawnych ARCHITEKTURA – wiosna 2021 – POBIERZ

2 opinie dla Program uprawnienia budowlane na komputer

 1. Anka

  Genialny program. Najlepszy na rynku.

 2. Kamil

  Na egzaminie powtórzyły mi się prawie wszystkie pytania. Jedno pytanie mnie zaskoczyło. Podsyłam je do uzupełnienia w bazie. (KB_wykonawcze)

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania?
Skontaktuj się z Nami
wyjasnimy wszystkie nurtujące Cię kwestie