fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Egzamin pisemny na uprawnienia budowlane
- Program

Wybierz dostęp do programu z testami

O programie Egzamin Pisemny

Program  Uprawnienia Budowlane to program z testami przygotowujący do pisemnej części egzaminu na uprawnienia. W programie znajdują się pytania dla wszystkich specjalności, w tym konstrukcyjno-budowlanej, architektonicznej, sanitarnej, elektrycznej, drogowej, mostowej, hydrotechnicznej, telekomunikacyjnej czy kolejowej. W programie jest ponad 5 tys. pytań, więc nie zwlekaj z nauką i zacznij uczyć się  już dzisiaj. 

Zalety programu

program uprawnienia budowlane testy

Wersja na komputer

program uprawnienia budowlane 2021

Wersja ON-LINE

program uprawnienia budowlane android

Wersja na telefon

Egzamin pisemny

Egzamin na uprawnienia budowlane 2024 w części pisemnej jest prowadzony w postaci testu jednokrotnego wyboru. Należy wykazać się szczegółową wiedzą w zakresie znajomości przepisów. Zakres wymaganych rozporządzeń różni się w zależności od specjalności. Inne pytania pojawią się na egzaminie w specjalności instalacji elektrycznych, inne w specjalności instalacji sanitarnych, a jeszcze inne w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Dużym wyzwaniem jest nauczenie się wszystkich aktów prawnych wymaganych na teście. Wychodząc naprzeciw kandydatom ubiegającym się o uprawnienia budowlane stworzyliśmy program do nauki, który, dzięki podpowiedziom w formie rysunków, znacznie ułatwi przyswojenie wiedzy.

O pogramie Uprawnienia Budowlane

Serwis oferuje kompleksowe przygotowanie do egzaminu na uprawnienia budowlane 2024 w każdej specjalności. Nasze pytania testowe są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu jesteśmy wiarygodnym źródłem wiedzy przygotowanym specjalnie dla Ciebie. Pytania pojawiające się na teście są dokładnym odzwierciedleniem pytań z programu. Wysoka powtarzalność sprawia, że nauka z programu daje gwarancję osiągnięcia sukcesu. Program pozwala na skrócenie czasu jaki potrzebny jest na naukę i znacznie usprawnia proces przyswojenia wiedzy. Dzięki naszym programom przygotowanie do egzaminu na uprawnienia budowlane 2024 staje się łatwe, szybkie i przyjemne.

Którą wersję programu wybrać?

Masz możliwość wyboru wygodnej formy nauki. Program dostępny jest w 3 wersjach: 

 • na komputer, 
 • on-line,
 • android.

 

Wersja na komputer przeznaczona jest do zainstalowania na urządzenia stacjonarne z systemem Windows. 12- miesięczna licencja obejmuje korzystanie z programu na jednym urządzeniu. Program dostępny jest do pobrania w wersji demonstracyjnej, która umożliwia zapoznanie się z funkcjonalnością programu.

Wersja on-line przeznaczona jest głównie dla osób, które chcą korzystać z programu na kilku urządzeniach. Po wylogowaniu z jednego urządzenia można zalogować się na kolejnym.  Z programu możesz korzystać na komputerze, telefonie czy tablecie. Program mobilny możesz więc uruchomić w pracy, w domu czy w podróży. Program działa poprzez przeglądarkę internetową. Logowanie się do portalu odbywa się jak logowanie do poczty elektronicznej. Do poprawnego działania programu potrzebny jest dostęp do internetu. Licencja programu wersji mobilnej działa przez 6 miesięcy.

Ostatnia z zaproponowanych wersji to wersja android. Jest to aplikacja przeznaczona na urządzenia z systemem android. Do działania programu nie jest wymagane połączenie z internetem. Aplikacja przeznaczona jest na jedno urządzenie, gdzie należy zainstalować pobraną aplikację. Licencja tej wersji trwa 12 miesięcy.

Szczegółowe informacje na temat każdej z wersji programu znajdziesz w poszczególnych podzakładkach w menu głównym (Program Egzamin Pisemny). W każdej z wersji programu pytania są dokładnie takie same, więc Twoim zadaniem jest wybranie licencji z której będzie Ci się łatwo i wygodnie uczyło. Zwróć więc uwagę na to ile czasu potrzebujesz: 12 miesięcy (na komputer, on-line) czy 6 miesięcy (on-line). Odpowiedź sobie na pytanie czy chcesz korzystać z jednego urządzenia (android, na komputer) czy wygodniej będzie Ci uczyć się na kilku urządzeniach (on-line). Jeśli opcja jednego urządzenia jest dla Ciebie wystarczająca to przemyśl na jakim urządzeniu chcesz mieć program (komputer / tablet / telefon). 

Niższa cena w pakiecie

Dla naszych użytkowników przygotowaliśmy specjalne pakiety promocyjne. Dzięki temu w atrakcyjnej cenie możesz mieć również dostęp do naszych programów z jednolitymi aktami prawnymi. Jako jedyni na rynku oferujemy Ci dostęp do aktów prawnych które posiadają teksty jednolite, co znaczy że zawierają wszystkie zmiany po nowelizacjach, aktualnie w roku 2024.

Gotowe pakiety znajdziesz na stronie: https://uprawnienia-budowlane.com/pakiety-uprawnienia-budowlane

Może również samodzielnie skonfigurować swój pakiet umieszczając odpowiednie programy i segregatory w koszyku. Rabat naliczy się automatycznie jak przy zakupie w pakiecie. 

Specjalności dostępne w programie

W programie dostępne są pytania dla 11 różnych specjalności, w tym dla:

 • architektonicznej,
 • konstrukcyjno-budowlanej,
 • inżynieryjnej mostowej,
 • inżynieryjnej drogowej,
 • inżynieryjnej kolejowej (obiekty kolejowe),
 • inżynieryjnej kolejowej (sterowanie ruchem kolejowym),
 • inżynieryjnej hydrotechnicznej,
 • inżynieryjnej wyburzeniowej,
 • instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych,
 • instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, tzw. sanitarnej,
 • instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, tzw. elektrycznej,
 
Po zakupie programu otrzymujesz dostęp do wszystkich specjalności. Na etapie nauki wybierasz swoją specjalność. Wówczas program selekcjonuje pytania, które przypisane są tylko do Twojej specjalności, abyś uczył się tylko tego, co faktycznie może pojawić się na Twoim egzaminie.
 

Każda z wyżej wymienionych specjalności podzielona jest na uprawnienia w zakresie:

 • projektowania w ograniczonym zakresie,
 • projektowania bez ograniczeń,
 • kierowania robotami budowlanymi w ograniczonym zakresie,
 • kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
 • projektowania i kierowania robotami budowlanymi w ograniczonym zakresie,
 • projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.
 
Każda ze specjalności ma swój unikatowy zestaw pytań testowych, których znajomość wymagana jest na egzaminie na uprawnienia budowlane 2024. Na karcie egzaminacyjnej znajdziesz pytania, które są dokładnym odbiciem pytań z naszego programu.
program podpowiedzi rysunkowe

Podpowiedzi rysunkowe

Jeśli z łatwością zapamiętujesz wszystko co widzisz w formie graficznej to Nasz program jest dla Ciebie.

największa baza pytań program

Największa baza pytań

Tylko u Nas znajdziesz nigdzie nieopublikowane pytania przewidziane na egzamin JESIEŃ 2024.

największa powtarzalność program

Powtarzalność pytań

Na kartach egzaminacyjnych bardzo często powtarza się aż 95% pytań z bazy Naszego programu.

Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com