fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Praktycznie rozplanowany dom

Dom powinien prezentować się pięknie, zapewnić wygodę, ale również funkcjonalność. Bardzo istotne jest odpowiednie rozplanowanie wszystkich pomieszczeń, by w pełni korzystać z jego zasobów. Istotna jest zwarta bryła, najczęściej prosta bryła geometryczna, która zapewnia dość sporą powierzchnię użytkową. Warto zastanowić się nad wyborem powierzchnię dla danego pomieszczenia, w zależności od naszych potrzeb dostosowujemy ten metraż właśnie do zapotrzebowania. Dla niektórych istotną rolę odgrywa duży salon, gdzie będzie pełno światła i przestrzeni. Dla innych natomiast salon wcale nie musi być duży, tylko odpowiednio umeblowany. (pytania na egzamin ustny do uprawnień)

Praktycznie rozplanowany dom

Praktycznie rozplanowany dom

Przydatne pomieszczenia gospodarcze

W zamian za mniejszy salon możemy wykorzystać dodatkową powierzchnię na przykład w garażu, czy pomieszczeniu gospodarczym, gdzie będziemy gromadzić różnego typu sprzęty, jest to na pewno istotne rozwiązanie, aby mieć takie pomieszczenie na przykład na parterze bądź też w piwnicy. Dla wielu osób bardzo istotna jest także spiżarnia. Można wygospodarować takie pomieszczenie na przykład w podpiwniczeniu lub też w wolnym miejscu na parterze. Przechowujemy tam wszelkie przetwory, warzywa, owoce, bo zakładamy, że w spiżarni będzie chłodno. Dobrze jest, gdy takie pomieszczenie jest blisko kuchni. (testy uprawnienia architektoniczne)

Odpowiednio zaprojektowana garderoba

Garderoba to miejsce, które powinno znajdować się blisko na przykład sypialni. Odpowiedni rozplanowana pomieści ubrania wszystkich domowników.  W ten sposób unikniemy zagracenia mieszkania dodatkowymi meblami, wielkimi szafami w innych pokojach. Garderoba powinna być tak urządzona, by pomieściła maksimum ubrań, obuwia. Wykorzystuje się w nich bardzo często szafy przesuwne, które posiadają różnego rodzaju półki, wieszaki i szuflady.

Pokoje dziecięce

Pokoje dziecięce powinny być urządzone wygodnie i funkcjonalnie. Kolorowe mebelki sprawią wiele radości. Nie może tu zabraknąć funkcjonalnego biurka oraz wygodnego fotela. (informacje na temat egzamin na uprawnienia budowlane)

 

 

 

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0