fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Poświadczenie o przynależności do izby inżynierów – jak je zdobyć?

Dokument potwierdzający członkostwo w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa  inofromuje o aktywnym uczestnicwie i posiada ubezpieczenia cywilnej odpowiedzialnosci. Jest wymagany do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych, jako kierownik budowy i projektant, i inspektora nadzoru.( jak wygląda egzamin na uprawnienia budowlane)

Zaświadczenie jest wymagane dla kierownictwa i patronatu nad praktyką zawodową dla osoby, która ubiega się o uprawnienia budowlane. Dzięki temu uzyskuje potwierdzenie o członkostwie w izbie na cały okres trwania praktyki.

Poświadczenie wraz z kopią dotyczącą uprawnień budowlanych jest potwierdzeniem kompetencji zawodowych dla inżyniera budowlanego.

Najlepszym sposobem zdobycia tego zaświadczenia jest portal członkowski działający od 2011 roku Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Występuje w formie elektronicznej, pdf. Zawiera bezpieczny podpis elektroniczny pozwalając na weryfikację.( materiały do egzaminu na uprawnienia budowlane)

Zaświadczenia – opis

Poświadczenie o przynależności do izby zawodowego samorządu generuje się na stronie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa według kolejności wpłacania członkowskich składek.  W celu otrzymania zaświadczenia należy zalogować się w systemie przez podanie loginu i hasła.

Zaświadczenie zawiera nazwisko i imię, adres inżyniera i jego numer ewidencyjny. Zawiera informacje o ubezpieczeniu OC i izbie, której dana osoba jest członkiem. Dokument zawiera odpowiedni numer weryfikacyjny, potwierdzający autentyczność i datę ważności.(akty zgodnie z wykazem Izby Inżynierów)

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com