fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Ochronno – dekoracyjny tynk w ociepleniowym systemie

Każdy skuteczny ociepleniowy system powinien posiadać odpowiednią ochronną warstwę, jaką jest tynk. Taki rodzaj termoizolacji pozwoli zaoszczędzić w budynku na ogrzewaniu. Duże znaczenie ma również wygląd zewnętrznych ścian, dlatego też warto zastanowić się jaki efektywny system ociepleń wybrać, aby fasada mogła zostać dekoracyjnie wykończona. Takie rozwiązanie jest możliwe w związku z zastosowaniem ociepleniowego systemu Akrys 3000 od Dekoral Professional. Oferuje ona zarówno ociepleniowe systemy przeznaczone do zabezpieczenia wełny, jak i osobne do zabezpieczenia styropianu. Wiele rozwiązań, jakie tworzy ofertę Akrys 3000 pozwala kompleksowo podejść do tematu prac wiążących się z termoizolacją oraz wykończeniem budynku. Linia ta stanowi odpowiedź na wymagania, jakie wzrastają w zakresie ochrony oraz kreowania na elewacjach przestrzeni. (segregator egzamin ustny uprawnienia) 

Ochronno – dekoracyjny tynk w ociepleniowym systemie
Ochronno – dekoracyjny tynk w ociepleniowym systemie

Akrys 3000 –S-S Freestyle

System ociepleń oferowany przez Dekoral Professional Akrys pozwala uzyskać wyjątkowe oraz ciekawe dekoracyjne efekty od architektonicznego betonu, po cegłę czy elewacyjną deskę. Możliwe jest to dlatego, że tynkarska masa daje się w dowolny sposób modelować. Stosując odpowiednie szablony można opracować imitację, na jakiej nam zależy. Taka fasada w domu przez wiele lat będzie posiadać niebanalny wygląd, oraz urozmaici przestrzeń, jaka go otacza. Akrys Freestyle to produkt, który nie tylko stosuje się na zewnątrz w celu dekoracji elewacji. Z powodzeniem można stosować go również w nowoczesnych aranżacyjnych trendach, np. w surowych wnętrzach, gdzie doda on naturalności i przytulności, w salonie itp.  (program egzaminu na uprawnienia)  

Rozwiązania w ociepleniowym systemie

Fasada budynku nie musi być wykończona tak, jak zwykle się ona kojarzy tzn. jako baranek. Oferta Akrys 3000 S-S Freestyle od Dekoral Professional to nowy rodzaj jakości związanej z dekorowaniem elewacyjnego tynku. Tynk ten jest cienkowarstwowy, a jego uziarnienie wynosi 0,8 mm. W związku z tym idealnie nadaje się on do ręcznego tworzenia tynkarskich wypraw ochronno – dekoracyjnych w ociepleniowym systemie zewnętrznych ścian. Z powodzeniem stosuje się go również w środku budynku. Idealnie sprawdzi się także w mineralnych podłożach, do jakich zalicza się cementowy tynk,  beton, jak i na tych, które pokryte są poprawnie związaną powłoką farby. Właściwości jakie posiada tynkarska masa Akrys 3000 S-S- Freestyle pozwalają wspierać termomodernizację mieszkalnych domów. (uprawnienia budowlane kontakt) 

Tynk w branży budowlanej

W branży budowlanej tynk kojarzy się zazwyczaj ze ścianami zewnętrznymi w domu.  (uprawnienia budowlane program)  Pozytywny wpływ w związku z tym ma fakt, że na rynku istnieje wyrób, jaki spełni oczekiwania zarówno specjalistów, jak i amatorów przy wykańczaniu i aranżowaniu domu. Przy zastosowaniu jednego produktu można sprawić, że powierzchnia będzie posiadać ochronę, a jednocześnie będzie pełnić funkcję dekoracyjną. Nie ma potrzeby dokonywania zakupu osobnych wyrobów do tynkowania oraz do zdobienia. Ograniczeniem staje się tu jedynie własna wyobraźnia.  (uprawnienia budowlane 2022) 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com