fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Mieszkanie od developera

Kupno mieszkania to bardzo ważna decyzja w życiu każdego człowieka. Pragniemy, aby nasz własny kąt był wyjątkowy i spełniał wszystkie nasze oczekiwania. (testy 2020 uprawnienia)

Coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania w stanie developerskich. Pierwszym argumentem, który przemawia za taką decyzją, jest oczywiście wiek budynku, w którym znajduje się nieruchomość. Dzięki temu, osoby kupujące wprowadzają się do mieszkania z rynku pierwotnego, którego absolutnie nikt przed nimi nie zamieszkiwał. Wiąże się to także z drugim argumentem, jakim jest urządzenie własnego M3 pod swoje dyktando. Nie musimy kierować się tym, że łazienka, choć remontowana dwa lata temu, zwyczajnie nam się nie podoba, ale szkoda ją niszczyć. Wszystko, zaczynając od A, a na Z kończąc, możemy stworzyć po swojemu. ( program do egzaminu na uprawnienia na komputer )

Czy warto zdecydować się na zakup mieszkania w stanie developerskim?


W takim razie: czy warto zdecydować się na zakup mieszkania w stanie developerskim? I tak, i nie. Wszystkie wyżej wymienione argumenty przemawiają jak najbardziej za taką decyzją, ale nie należy zapominać o tym, że istnieją również argumenty przeciw. Pierwszym z nich jest oczywiście cena. Trzeba bowiem mieć na uwadze, że mieszkania z rynku wtórnego, choć częściej starsze, są o wiele tańsze niż te, którego będziemy pierwszymi właścicielami. (program egzamin uprawnienia 2020)

Dużą przeszkodą może okazać się także wykończenie takiego mieszkania. Choć jest ono wyposażone w instalacje grzewcze, wodociągowe czy elektryczne, to jednak zostaje nam oddane w stanie „surowym”. To na nowego właściciela spada obowiązek jego gruntownego wykończenia – położenia tynku, paneli, kafelków. Bardzo często wiąże się to z wynajęciem specjalistycznej ekipy, która posiadać będzie niezbędne uprawnienia budowlane. Nie każdy przecież posiada zdolności remontowe. Wynajęcie fachowców generuje jednak kolejne koszty. Dlatego też warto zastanowić się i przeanalizować, która opcja będzie dla nas korzystniejsza – zakup mieszkania z rynku wtórnego, czy zakup nieruchomości od developera. (akty prawne do egzaminu na uprawnienia budowlane)

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com