fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Odór zneutralizowany już teraz!

Wszyscy wiemy, jak ciężko utrzymać w toalecie odpowiedni zapach. Pomóc nam mają obecnie kostki toaletowe o silnych zapachach, a także bardzo intensywne odświeżacze powietrza. Często bywa jednak, że nie wszystkich zapachów jesteśmy w stanie pozbyć się „na już”. To szczególnie niekomfortowe, gdy mamy jedną dostępną toaletę, a gości bądź domowników chcących z niej skorzystać jest wielu. Do takich zadań specjalnych stworzony został system Geberit DuoFresh. Użycie tego systemu pozwala na zneutralizowanie fetoru szybciej i trwalej. Moduł Geberit Duofresh wyciąga powietrze bezpośrednio z miski ustępowej.(uprawnienia budowlane 2022) Dzieje się to poprzez tę samą rurę, którą woda spływa do miski. Jego niezwykła skuteczność polega na tym, że zapachy nie rozprzestrzeniają się w całej łazience. To z kolei sprawia, że używanie odświeżaczy powietrza, kadzidełek, świec zapachowych etc. jest zupełnie niepotrzebne. Moduł posiada czujnik zbliżeniowy, który odciąga nieprzyjemne zapachy. Włącza się on automatycznie, gdy tylko ktoś usiądzie na miskę ustępową. . (uprawnienia budowlane program) To doskonałe rozwiązanie w przypadku posiadania jednej toalety dla wielu domowników bądź gości. Redukujemy do absolutnego minimum dyskomfort związany z brakiem możliwości dostatecznego zneutralizowania zapachu w toalecie.(uprawnienia budowlane kontakt)

Nieprzyjemne zapachy w toalecie? Zapomnij!
Nieprzyjemne zapachy w toalecie? Zapomnij!

Komfort dzięki Geberit Duofresh

Moduł Geberit DuoFresh jest rozwiązaniem idealnym także dlatego, że ma ledowe oświetlenie orientacyjne. Umiejscowione jest one za płytką przycisku spłukującego, emitując do pomieszczenia toalety światło, które jest idealnym oświetleniem w przypadku nocnej wizyty w toalecie. Dodatkowo jest więc energooszczędny. Ledowe oświetlenie jest zamontowane razem z wentylatorem wyciągowym, które jest włączane i wyłączane przez zbliżeniowy czujnik. Wszystkie układy elektryczne, które posiada moduł Geberit DuoFresh, w tym filtr i wentylator, są zamontowane razem z przyciskiem spłukującym. Do prawidłowego zainstalowania i zamontowania modułu niezbędny jest świetny specjalista. (program egzaminu na uprawnienia) Płytkę przycisku spłukującego można przesunąć jednym, zgrabnym duchem dłoni w bok, dzięki czemu zapewniamy sobie łatwy dostęp do pojemnika z kostkami higienicznymi. To samo miejsce stworzymy w ten sam sposób dla filtra, który należy wymieniać raz na jakiś czas. Dzięki pojemnikowi na kostki higieniczne możemy sprawić, że woda spływająca barwi się na niebieski bądź zielony kolor, dodatkowo wydzielać będzie przyjemny, świeży zapach.

Im wcześniej tym lepiej

Moduł Geberit DuoFresh najlepiej zainstalować już na etapie montażu instalacji kanalizacyjnej. Dlaczego? Ułatwia nam to zadanie, ponieważ nie będziemy musieli martwić się w późniejszym czasie o ewentualne komplikacje związane z późniejszym montażem. Jak w przypadku innych ułatwień dostępnych na rynku, zawsze warto zamontować je już na etapie podstawowym. Warto pamiętać, że chcąc zamontować moduł Geberit DuoFresh powinniśmy odpowiednio dopasować do niego spłuczkę Geberit. Niezbędne jest do tego przyłączenie sieciowe. Osoby jednak, które chcą zmodernizować swoją toaletę w późniejszym etapie powinny skontaktować się w pierwszej kolejności z hydraulikiem, który pomoże nam w wyjaśnieniu niezbędnych technicznych kwestii. (segregator egzamin ustny uprawnienia)

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com