fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

W związku z licznymi pytaniami jakie Państwo do nas kierujecie przedstawiamy poniżej najczęściej zadawane pytania. Mamy nadzieję że to pomoże Państwu w wyborze oprogramowania.

najczęściej zadawane pytania
najczęściej zadawane pytania
  1. Czy do korzystania z programu Uprawnienia Budowlane potrzebny jest dostęp do internetu? Odpowiedź: Konieczność podłączenia do internetu zależy od wersji z jakiej Państwo korzystają. W wersji Na Komputer oraz Android internet potrzebny jest tylko w chwili aktywacji programu, natomiast w wersji On-Line potrzebny jest stały dostęp do internetu.

 

  1. Czy jeśli zaliczę część pisemną, ale uzyskam negatywny wynik z części ustnej to będę musiał potarzać cały egzamin? Odpowiedź: W taki przypadku w kolejnej sesji egzaminacyjne podchodzi Pan tylko do części ustnej egzaminu. Opłata egzaminacyjna jest wówczas pomniejszona, ponieważ płaci Pan już tylko za przeprowadzenie części ustnej egzaminu.

 

  1. Czy aktualizacje programu należy wykonywać ręcznie? Odpowiedź: Aktualizacje dla programu On-Line i w wersji Na Android zostają przeprowadzane automatycznie. W przypadku wersji programu Na komputer należy przeprowadzić aktualizację ręcznie. Jeśli aktualizacja będzie dostępna pojawi się informacja w prawym dolnym rogu monitora.

 

  1. Czy po zdaniu egzaminu na uprawnienia mogę pełnić funkcję kierownika na budowie? Odpowiedź: Pełnienie samodzielnych funkcji w budownictwie, czyli bycie kierownikiem budowy, musi być poprzedzone uzyskaniem pozytywnego wyniku z egzaminu na uprawnienia budowlane. Ponadto konieczne jest opłacanie obowiązkowych składek do właściwej okręgowej izby inżynierów budownictwa.

 

  1. Czy program mogę zainstalować na komputerze z systemem Mac? Odpowiedź: Dla wszelkich urządzeń z systemem Mac mamy w ofercie przygotowany program w wersji On-Line. (działa na telefonie, tablecie i komputerze)

 

  1. Czy z programu mogę korzystać tylko na jednym stanowisku komputerowym? Odpowiedź: Jest to uzależnione od wersji na jakiej Pan pracuje:

 

  1. Czy mogę posiadać więcej niż jedne uprawnienia budowlane (np. do konstrukcyjno-budowlane i elektryczne) ? Odpowiedź: Oczywiście. Przepisy prawa nie ograniczają liczby i zakresu uprawnień budowlanych jakie dana osoba może posiadać. Ograniczenia mogą wynikać jedynie z wykształcenia i odbytej praktyki.
Podziel się:
Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com