fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Pokrycie na dachu poza estetycznością powinno również spełniać odpowiednie wymagania. Najważniejsze jest to, aby było ono trwałe. Dobór odpowiednich materiałów i zadbanie o należycie wykonane prace sprawi, że pokrycie spełni swoje funkcje. Dobrze aby wybrane pokrycie dachowe było też łatwe w montażu, co ułatwi pracę dekarzom. Dobrym materiałem o odpowiednich właściwościach jest Galeco IZI, czyli modułowa blachodachówka. Wielu inwestorów dużą uwagę przykłada właśnie do montażu blachodachówki. Po pierwsze, dlatego że montaż wpływa na czas pracy, a w końcowym etapie na estetyczny wygląd całego budynku. Galeco IZI są modułowymi dachówkami o małych rozmiarach, w związku z tym arkusze można łatwo transportować i magazynować. Jeden arkusz waży około 4 kg, co powoduje, że zastosowanie ich na dachu stanowi lekki rodzaj pokrycia, ale o bardzo dużej wytrzymałości (uprawnienia budowlane kontakt). Takie rozwiązania nadają się do dachów, o nachyleniu wynoszącym od 9°. Moduły można transportować na paletach, w związku z czym nie ulegną one uszkodzeniom oraz wygięciom. Prace związane z montażem modułowych dachówek są prostsze, niż miałoby to miejsce w przypadku montażu blachy w wielkoformatowych arkuszach. (uprawnienia budowlane 2022)

Modułowe blachodachówki
Modułowe blachodachówki

Cechy blachodachówki Galeco IZI

Blachodachówka Galeco IZI posiada wiele cech, które z pewnością stanowią jej zalety. Tego rodzaju blachodachówka ma płaską formę. Jest elegancka a jednocześnie nowoczesna. Posiada małą gamę kolorów, jednak z pewnością każdy wybierze odpowiedni kolor dla siebie. (akty prawne uprawnienia budowlane) Można nabyć ją w kolorze czarnym, grafitowym w macie oraz grafitowym. Forma blachodachówki Galeco IZI oraz jej barwa sprawi, że nada ona budynkowi nowoczesny wygląd. Bardzo dobrze będzie wyglądać również w klasycznych budynkach. Dużym plusem jest to, że ten rodzaj blachodachówki nie ma garbu ani falowanego efektu. Jego gładka powierzchnia z pewnością jest nowoczesna i wyjątkowa.

Zalety modułowych blachodachówek

Zaletą blaszanej modułowej blachodachówki są głębokie rodzaje przetłoczeń. Przełomowy sposób zastosowano do Galeco IZI, gdzie dokonano przetłoczeń w profilowaniu blachy o typie Z. Takie rozwiązanie powoduje, że między poszczególnymi modułami padają głębokie cienie. W konsekwencji łączenia poziome arkuszy oraz wkręty nie są widoczne. Jest to duży plus patrząc pod kątem zachowania estetyki. Jednak przetłoczenia to nie tylko estetyka. Powodują one usztywnienie blachy, staje się ona bardziej wytrzymała na silne podmuchy wiatrów a także ma zwiększoną odporność na mechaniczne rodzaje uszkodzeń.(segregator egzamin ustny uprawnienia)

Poziom trwałości modułowych blachodachówek

Blachodachówka modułowa wykonana jest ze stali, która posiada wysoką jakość. Zastosowanie takiego materiału powoduje, że profile dzięki niej są odporne na wszelkie odkształcenia oraz wytrzymałe. Moduły blachodachówki doskonale przylegają względem siebie, co powoduje, że dach jest szczelny oraz cechuje się trwałością. Patrząc na blachodachówkę Galeco IZI należy zaznaczyć, że posiada ona zewnętrzną powłokę. Jej zadaniem jest chronienie metalu w związku z niekorzystnymi atmosferycznymi czynnikami. Możemy zaliczyć do nich kwaśne deszcze, promieniowanie UV czy procesy korozji. (program egzaminu na uprawnienia)

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com