fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Modne kolory do domu

Kolory ścian we wnętrzach mają istotny wpływ na stworzenie odpowiednich warunków oraz dobrego samopoczucia.

Modne kolory do domu

Modne kolory do domu

Dalej bardzo modne są odcienie pastelowa, takie jak seledynowy, jasnożółty, jasny liliowy, przykurzone, rozbierane błękity. Właśnie w takich kolorach malujemy całe wnętrza, bądź też zostawiamy je z mocniejszymi barwami. Ulubione są również kolory ciepłe oraz neutralne. odcienie W roku 2019 popularny jest szczególnie karmelowy spiced honey, odcienie beżowego, pomarańczowy, morelowy, brzoskwiniowy i odcienie brązu w wersji kawy z mlekiem lub czekolady. Kolory te dodają ciepła,  tworzą przyjemny klimat we wnętrzu. Dalej również używa się przybrudzony jasnopudrowych odcieni określanych jako blusz Pink. (uprawnienia architektoniczne – egzamin)

Wśród intensywnych kolorów wymienia się rubinową czerwień, ciemny fiolet, ametyst, grafit, szafir oraz szmaragdową zieleń. Na drugim miejscu znajduje się już szarość, która traci swoją popularności. (testy uprawnienia architektoniczne)

Modne kolory do kuchni

Kolory do kuchni powinny być odpowiednio dobrane, by współgrały z meblami, całym wnętrzem, jak również poprawiały apetyt. Dalej jednak w kuchniach popularne są szarości oraz  białe kuchnie, tak naprawdę podbiły one nasze domy. Często też kupuje się meble w tym kolorze lub w odcieniach kremowych. Wielu jest też zwolenników mocnych barw, zestawiają oni na przykład jasne kuchnie z ciemnymi, intensywnymi kolorami, tutaj należy jednak uważać i stosować je z umiarem, lepiej wykorzystywać je raczej na ścianie nad blatem niż na frontach szafek, ponieważ możemy uzyskać efekt przytłoczenia. (pytania na egzamin ustny do uprawnień)

Tutaj dużą rolę  odgrywa oświetlenie, które rozjaśni takie pomieszczenia, najlepiej by było to światło naturalne. W kuchni najlepiej odnajdują się kolory stonowane i naturalne, czyli szarości, biel i odcienie drewna. Można właśnie zastosować białe ściany w połączeniu z drewnianymi dodatkami. (pytania na egzamin ustny do uprawnień)

 

 

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0