fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Mobilne betoniarnie

Firma Elkon wprowadziła na budowlany rynek betoniarnię, która była najbardziej pełnofunkcyjna oraz kompaktowa na całym świecie. Jest to oczywiście wytwórnia Mix Master 30. Na terenie Polski ponad 14 maszyn o typie Mix Master 30 eksploatuje się z dużym powodzeniem. Firma Elkon Polska magazynuje je co sprawia, że są one dostępne od ręki. Wytwórnia Mix Master 30 spełni swoją funkcję na każdej budowie. Będzie ona z powodzeniem sprawdzać się przy budowie dróg, wielkopowierzchniowych parkingów czy w czasie produkowania prefabrykatów albo betonowych ogrodzeń. Chcąc ją uruchomić należy posiadać manewrowy plac, którego wymiary będą wynosić 10×10 metrów oraz minikoparkę bądź koparko – ładowarkę. Tego rodzaju maszyny obecne są na każdej z budów, więc ich dostępność nie powinna stanowić problemu. (uprawnienia budowlane kontakt)

Mobilne betoniarnie
Mobilne betoniarnie

Stabilne grunty pod Mix Master 30

W bardzo wielu sytuacjach wystarczy podczas produkcji wykorzystać stabilne grunty z przeprowadzanych wykopów oraz zniwelowanie tego, co ograniczyć może konieczny transport między bazą a placem budowlanym. Mając na uwadze obecne ceny robocizny oraz paliwa może to stanowić kluczowe znaczenie dla kontrolowania własnych kosztów. Często produkcja, jaka odbywa się na placu budowy jest jedyną możliwością związaną z wykonaniem danej pracy. To daje możliwość większej kontroli oraz bardziej elastycznego dopasowania danych czynności oraz kosztów z nimi związanych. (uprawnienia budowlane 2022)

Możliwości produkcyjne

Szerokie produkcyjne możliwości pozwalają rozwijać się przedsiębiorstwom oraz zwiększyć przychody poprzez wzrost ilości i jakości danych produktów. Mix Master 30 z powodzeniem wykorzystywane jest przez wiele firm zlokalizowanych w Polsce. Egzemplarze, które najdłużej wykonują swoją pracę w bezawaryjny sposób wyprodukowały przeszło 30000 m³ betonu. Odpowiednia eksploatacja maszyn pozwala wytwarzać kolejne tysiące m³ betonu oraz stabilizacji. Wysoka jakość produkowania, zaplecze magazynowe zamiennych części oraz sprawność serwisowa wpływa na to, że od przeszło 15 lat firma Elkon Polska z powodzeniem realizuje swoją działalność w Polsce. (segregator egzamin ustny uprawnienia) 

Wyposażenie węzła

Całkowite wyposażenie węzła, które jest niezbędne zamontowano na jednoosiowej przyczepie.  (uprawnienia budowlane program) Można ją bardzo łatwo transportować. Wyposażenie obejmuje zasobnik kruszywa, planetarny albo talerzowy mieszalnik, wagę cementową, wody i chemicznych dodatków. Taka betoniarnia wykazuje swoją gotowość do wykonywania pracy już po upływie godziny bądź dwóch. Podczas jej instalacji nie zachodzi potrzeba korzystania z dźwigu. Dbając o komfort użytkowników tej maszyny można zasilać ją z agregatu. System ważenia, który jest precyzyjny oraz zautomatyzowany w pełni system do kontrolowania produkcji podsiadający sterownik o typie Simens PLC pozwala wytwarzać beton, który spełnia najwyższy stopień wymagań. Mix Master w standardowym wyposażeniu posiada laptop i drukarkę do wydrukowania dokumentów Wz. Jeżeli klient sobie życzy, maszyna może być wyposażona w wyładowczy taśmociąg, który transportuje beton w bezpośredni sposób na samochody.  (program egzaminu na uprawnienia)  

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com