fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Materiały do egzaminu na uprawnienia budowlane

Zdobycie uprawnień budowlanych przez inżynierów wiąże się często z dużym stresem. O zdobycie uprawnień nie jest bowiem łatwo. Posiadanie uprawnień wiąże z pełnieniem bardzo odpowiedzialnych funkcji kierowniczych. To kto i w jaki sposób może uzyskać uprawnienia budowlane usankcjonowane jest rozporządzeniem. Aby ograniczyć do minimum stres związany ze składaniem egzaminu na uprawnienia budowlane proponujemy skorzystać z dostępnych na naszej stronie materiałów pomocniczych.

Egzamin pisemny

Naukę do egzaminu pisemnego ułatwi program Uprawnienia Budowlane. Dostępny jest on w trzech postaciach. Różnią się one między sobą urządzeniem i systemem operacyjnym na jakim pracujesz (on-line, na komputer, android). Program znacznie ułatwia przyswojenie pytań, które pojawiają się na egzaminie pisemnym. Przy każdy pytaniu znajduje się odwołanie do aktu prawnego, którego ono dotyczy. Zacytowany jest fragment rozporządzenia bądź ustawy stanowiący odpowiedź na dane pytanie. Dodatkowo znaleźć tu można podpowiedź w postaci obrazka, która ułatwia zapamiętywanie odpowiedzi na dane pytanie. Zakres pytań jest bardzo obszerny. W sumie w programie znajdują się 4 tysiące pytań. Powtarzalność pytań na egzaminie umożliwia uzyskanie pozytywnego wyniku z egzaminu bez większych problemów.

program Uprawnienia Budowlane
program Uprawnienia Budowlane

 

Egzamin ustny

Do egzaminu ustnego warto przygotować się korzystając z ustaw i rozporządzeń jakie są wymagane dla każdej ze specjalności. Akty prawne znajdziesz w naszym programie Jednolite Akty Prawne. Program dostępny jest w dwóch wersjach, które podobnie jak program Uprawnienia Budowlane, różnią się tylko dostępem systemowym. Akty prawne warto sobie wydrukować i zabrać na egzamin ustny. Dobrym rozwiązaniem jest zaznaczenie ważnych fragmentów i zrobienie czytelnego spisu treści.

Dodatkowo na egzamin ustny przygotowaliśmy dla Państwa w programie Uprawnienia Budowlane zakładkę trybu Egzaminu Ustnego gdzie umieściliśmy pytania pojawiające się na egzaminie wraz z odpowiedziami. Warto również zajrzeć do opracowanych pytań z praktyki budowlanej, które w dużej ilości pojawiają się na naszym blogu.

Podziel się:
Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com