fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Fasadowa ochronna farba Akrylit SX Aero

Funkcja fasadowej farby nie powinna ograniczać się jedynie do poprawienia  ogólnego wyglądu budynku. Ważne jest również jej ochronne działanie oraz prostota w aplikowaniu. Dodatkowy plus takiej farby to zawarte w niej inteligentne właściwości. Zarówno odnawianie, jak i wykańczanie elewacji jest procesem, w którym ważne staje się doświadczenie i techniczna wiedza wykonawcy. Łącząc te cechy z materiałami posiadającymi wysoką jakość pozwala to osiągnąć zagwarantowane efekty bez pojawienia się ponownego ryzyka związanego z malowaniem całego budynku bądź jego tynkowaniem. Decoral Professional w Polsce jako pierwszy w swojej ofercie zaproponowała wyjątkowy produkt, który pozwoli optymalizować ich działania oraz znacząco poprawić w czasie malowania efektywność. Technologia Light&Easy jest unikalna, nowość na rynku jaką jest Akrylit SX Aero to produkt o 25% lżejszy od standardowych fasadowych farb na rynku. Siłą tej farby jest nie tylko jej lekkość, ale także zastosowanie inteligentnej formuły przyszłościowej technologii. (segregator egzamin ustny uprawnienia) 

Fasadowa ochronna farba Akrylit SX Aero
Fasadowa ochronna farba Akrylit SX Aero

Kreowanie architektury fasadową farbą

Po przeprowadzeniu prac związanych z odpowiednim przygotowaniem elewacji do malowania, w kolejnym etapie nanosi się na nią dekoracyjny efekt. Odpowiednio dobrana kolorystyka zagwarantuje atrakcyjność dla budynku nawet do kilkunastu lat. Produkt Akrylit SX Aero posiada dużo kolorów, dlatego też daje on nieskończenie wiele możliwości związanych z wykończeniem fasad, jak i wnętrz domów. Dodatkowo antyrefleksyjna oraz głęboko matowa powłoka powoduje, że zostają ukryte niedoskonałości na ścianach i niweluje ona dodatkowo powstawanie na murze smug. Skutecznie maskuje one także rysy i mikropęknięcia.  (program egzaminu na uprawnienia)  

Ochronna fasadowa farba

Malując budynek nie tylko wpływa się na jego atrakcyjny wygląd, lecz także buduje się na nim ochronną warstwę, która ma postać elewacyjnej farby oraz innych powłok. Chcąc zmaksymalizować trwałość w wykończeniu oraz ograniczyć powstawanie na powierzchni korozji, nowoczesnym produktom przeznaczonym do fasad stawia się właśnie takie wyzwania. Dostęp do nowoczesnych technologii i rosnące wymagania związane z użytkowaniem obiektów stanowią napędową siłę do tworzenia coraz to bardziej zaawansowanych ochronnych systemów do elementów zewnętrznych budynków. Odpowiedzią na to jest produkt Akrylit SX Aero oferowany przez Dekoral Professional. (uprawnienia budowlane kontakt) 

Nowa generacja farby fasadowej

Innowacyjną fasadową farbą jest Akrylit SX Aero, która wykorzystuje kombinację polimerowych wysokogatunkowych spoin oraz ultralekkich rodzajów wypełniaczy w celu utworzenia trwałej warstwy. Warstwa ta nadaje powierzchni wysoki stopień ochrony.  (uprawnienia budowlane program)  Produkt ten cechuje się technologią przyszłości, ponieważ wychodzi on poza standardy, jakie były dotychczas prezentowane w związku z wykończeniem elewacji. Inteligentny system mikrosfer pozwala tworzyć refleksyjny rodzaj powierzchni, która znakomicie odbija cieplne promieniowanie i zapewnia wysoki poziom termoizolacyjności. To sprawia, że zimom ciepło zatrzymuje się, a latem ogranicza się przegrzewanie budynku. Użytkownik obiektu uzyskuje w związku z tym komfort podczas użytkowania budynku. Osiąga się też w związku z tym finansowe korzyści, które wiążą się z ogrzewaniem i klimatyzacją budynku. To wszystko sprawia, że podczas wyboru fasadowej farby warto przyjrzeć się farbom nowej generacji.  (uprawnienia budowlane 2022) 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com