fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Nowe drzwi

Marka KRISPOL prezentuje nowość – ultranowoczesną kolekcję drzwi aluminiowych zewnętrznych SOLANO. Jeżeli znasz już tę markę lub właśnie przypadkiem trafiłeś na ten artykuł, ponieważ wybierasz drzwi do swojego nowego domu – zapraszamy Cię do lektury.(uprawnienia budowlane kontakt)

Drzwi SOLANO
Drzwi SOLANO

Nietuzinkowe drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe SOLANO to już marka sama w sobie. Firma KRISPOL w tym zakresie od wielu lat przoduje, jednak jednocześnie zaskakuje nas coraz to lepszymi modelami drzwiowymi. Co zasługuje na szczególne zauważenie? Przede wszystkim mnogość zastosowanych rozwiązań oraz ich bezpieczeństwo. Niektórzy oprócz funkcjonalności zwracają także uwagę na niezwykle piękne aspekty wizualne, które cieszą się wyborem wielu inwestorów od lat. Szeroka gama kolorów, którą oferuje producent w połączeniu z możliwością malowania strukturalnego daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, dzięki czemu już od wejścia nasz dom może być niezwykły. Kolejną nowością jest możliwość stworzenia opcji drzwi bikolor, dzięki czemu w znaczący sposób ich zewnętrzne wykończenie będzie różniło się od tego wewnętrznego, który możemy dobrać biorąc pod uwagę kolory naszego wnętrza. (uprawnienia budowlane 2022)

Nowa oferta

Nowa kolekcja drzwi zewnętrznych SOLANO to dziewięć nowych pozycji. W jej skład wchodzą modele lakierowane, których jest 5 oraz modele z aplikacjami szklanymi w ilości 4. (segregator egzamin ustny uprawnienia) Co więc ważne – tego typu drzwi dopasują się do dowolnie zaaranżowanego wnętrza i stylu, w jakim jest urządzone zarówno wnętrze, jak i zewnętrzna część domu. Przede wszystkim pasują do bardzo minimalistycznych wnętrzarskich rozwiązań. Producent zadbał o duży wybór związany z pochwytami i klamkami, więc możemy wybierać dowolnie. Dodatkowo drzwi zostały wyposażone w szereg funkcjonalności, wśród których należy wskazać: możliwość otwierania drzwi za pomocą czytnika linii papilarnych, zamontowania wizjerów elektronicznych, zapadki dzień/noc. Wszystkie te zabezpieczenia mogą być w naszych drzwiach. Produkt uzyskał pełną rekomendację programu społecznego Dom Bezpieczny, co nie jest szczególnie łatwe. Nowa kolekcja drzwi jest możliwa do zakupienia razem z pakietem safeHOME i systemem dozory SolidSecurity. Dzisiaj szczególnie dużą wagę przywiązuje się nie tylko do aspektów wizualnych drzwi wejściowych, ale także do ich funkcjonalności. Chcemy, by zarówno wpasowały się w ogólną aranżację naszego domu, ale także by były możliwie jak najbardziej użytkowe. Dlatego ta kolekcja aluminiowych drzwi wykonana jest z systemu profili, które dbają o nasze bezpieczeństwo poprzez wkład termiczny, w który są wyposażone. Dzięki temu są one odpowiednio ciepłe, a dodatkowo wypełnia je poliuretanowa pianka. Ich trwałość zapewnia zastosowanie gumy dylatacyjnej oraz uszczelki EPDM. Co ważne – możemy wybierać aż z 200 kolorów i tworzyć w ich oparciu własne, nietuzinkowe aranżacje kolorystyczne, które będą nam najbardziej odpowiadały. By dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę producenta.(program egzaminu na uprawnienia

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com