fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Nowe drzwi

Kolekcja SOLANO marki KRISPOL powiększyła się o dziewięć całkowicie nowych modeli aluminiowych drzwi zewnętrznych. Jesteś miłośnikiem tej marki i chciałbyś podejrzeć szczegóły? Zrób to z nami! (uprawnienia budowlane kontakt)

Drzwi SOLANO

Drzwi SOLANO

Nietuzinkowe drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe SOLANO od wielu lat cieszą się bardzo dużą popularnością zarówno wśród inwestorów, przede wszystkim ze względu na parametry techniczne, a także zastosowane bezpieczne rozwiązania, ale także wśród architektów, którzy cenią je za wyjątkowy design. Dla produktów z kolekcji SOLANO przewidziana jest bardzo bogata oferta dekorów i oklein, ale dodatkowo także możliwość malowania strukturalnego i w kolorach RAL. To daje niemal nieograniczone możliwości kompozycyjne. Drzwi zewnętrzne SOLANO można zamówić także w modnej ostatnio opcji bikolor i w ten sposób dopasować ich wewnętrzne wykończenie do kolorystyki znajdującej się holu czy przedpokoju, a zewnętrzne dopasować do elewacji lub pozostałych elementów stolarki. (uprawnienia budowlane 2022)

Nowa oferta

Nowa kolekcja drzwi zewnętrznych SOLANO zawiera aż dziewięć nowych pozycji – pięć modeli lakierowanych i cztery modele z modnymi aplikacjami szklanymi. Nowa oferta jest kompleksową odpowiedzią na nadchodzące trendy wnętrzarskie. (segregator egzamin ustny uprawnienia) Bezpieczne i komfortowe drzwi znajdzie tu każdy inwestor, ale także architekt, zarówno ten poszukujący minimalistycznych rozwiązań, jak i wielbiciel ponadczasowej klasyki. Codzienną wygodę i komfort użytkowania zapewnią z pewnością wygodne pochwyty albo szeroka oferta klamek. Kolekcja SOLANO ma też bardzo bogatą listę dodatków z zakresu kontroli dostępu. Są to m.in.: możliwość otwierania drzwi za pomocą czytnika linii papilarnych, zamontowania wizjerów elektronicznych, zapadki dzień/noc. Istnieje także możliwość umieszczenia czujników antywłamaniowych już na etapie produkcji. Produkt uzyskał pełną rekomendację programu społecznego Dom Bezpieczny. Można go także zamówić wraz z pakietem safeHOME I systemem dozoru SolidSecurity. Drzwi wejściowe mają dla zupełnie nowego budynku wymiar szczególnie symboliczny. Oznaczają zazwyczaj zamknięcie stanu surowego i stopniowe przejście do prac wykończeniowych. To sprawia, że drzwi wejściowe staramy się dobrać naprawdę z niezwykłą starannością. Wynika to także z tego, że są traktowane jako bardzo ważny element wykończenia domu i estetyki jego wyglądu zewnętrznego. Warto wiedzieć, że drzwi aluminiowe zbudowane są z systemu profili. Wypełnione są panelami aluminiowymi, wyposażonymi dodatkowo we wkład termiczny. Przestrzenie pomiędzy panelami są izolowane pianką poliuretanową. O szczelność drzwi dbają uszczelki EPDM, a także guma dylatacyjna. Drzwi SOLANO są także wyposażone w niewidoczne odwodnienie. Oferta kolorystyczna drzwi obejmuje wiele wariantów wykończenia: malowanie gładkie w wybranym spośród ponad aż 200 kolorów; malowanie strukturalne, a również wykończenie w dowolnym wzorze z autorskiej palety oklein KRISPOL, która zawiera kilkadziesiąt dekorów, w tym także ekskluzywne wzory na wyłączność. Dowiedz się więcej, przechodząc na stronę producenta i korzystaj! (program egzaminu na uprawnienia

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.