fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Nietypowa galanteria

Betonowa galanteria na dobre zawojowała rynek wnętrzarski. Beton stosowany jest we wszystkich pomieszczeniach, w tym również w łazience, gdzie nie brakuje pomysłów na mocny surowy akcent. Zastanawiasz się, czy warto? A może uwielbiasz betonowe wykończenia, ale trochę się boisz? Sprawdź! (program egzaminu na uprawnienia)

Betonowa umywalka - tak czy nie?
Betonowa umywalka – tak czy nie?

Nietuzinkowe rozwiązanie

Firma PRB-Art Pracownia Rzemiosła Betonowego proponuje typowym fascynatom industrialnych i loftowych wnętrz rozwiązanie absolutnie nietuzinkowe – umywalki z betonu architektonicznego, dostępne w kształtach, rozmiarach i kolorach dopasowanych indywidualnie do naszych potrzeb. Co mamy do wyboru? (segregator egzamin ustny uprawnienia) Tyle tego jest, że naprawdę ciężko wyliczyć, ponieważ jedynym ograniczeniem pozostaje tak naprawdę… nasza własna wyobraźnia. Umywalki mogą mieć formę nablatową, wpuszczaną w blat lub podwieszoną na wbudowanym stelażu. W zależności od potrzeb i możliwości instalacyjnych możemy zdecydować się na odpływ tradycyjny, czyli taki, który jest umieszczony w dnie miski, bądź taki, który jest nowoczesny liniowy, schowany wzdłuż krawędzi. Nie ma problemu z uformowaniem pobocznego blatu, zastosowania wgłębienia na mydło, otworu na baterię czy nietypowo wyoblonej albo nawet rzeźbionej miski. Dzięki wykorzystaniu zarówno szarego, jak i białego cementu oraz różnego rodzaju pigmentów, gama kolorystyczna jest bardzo szeroka, chociaż największym powodzeniem cieszą się przede produkty o naturalnych odcieniach jasnej lub ciemnej szarości. Pomyślmy sobie tylko, jak bardzo brud i zanieczyszczenia są widoczne na tradycyjnych, białych umywalkach… Dopiero ją umyłeś, a za parę minut okazuje się, że sierść psa bądź po prostu kurz znowu tam są? Niestety, to standard. Dlatego pomyśl, jak wiele czasu i też pieniędzy możesz zaoszczędzić, kupując tak nowoczesną i nietuzinkową umywalkę? A jeśli dobierzesz jej ciemny kolor? Mycie i czyszczenie jej z pewnością będzie już miało inny wymiar. (akty prawne uprawnienia budowlane)

Niepotrzebne obawy

 

Choć temat betonu jako materiału na elementy wyposażenia łazienek zawojował rynek w pełni, wciąż bywa, że budzi pewne kontrowersje. Czy aby na pewno krawędzie nie będą się odłupywały? Czy umywalka nie popęka, jeżeli upuścimy w nią coś twardego? Jak utrzymywać taką powierzchnię w czystości i czy czasami jeszcze bardziej nie będą widocznie zanieczyszczenia? Nie ma obaw, producenci zadbali o wszystko, co tylko możliwe. Zbrojony włóknami rozproszonymi beton ma bardzo wysoką wytrzymałość mechaniczną, a także dużą odporność na uderzenia. (uprawnienia budowlane 2022) Natomiast nakładane kilkuwarstwowo środki hydrofobowe całkowicie zamykają pory i chronią powierzchnię umywalki przed wnikaniem brudu, zadrapaniami i promieniowaniem UV. Wydaje się to wprost niemożliwe, by umywalka, która jest zbudowana z betonu dawała tak wiele korzyści. A jednak! To wprost innowacyjne rozwiązanie pod każdym względem. To zalet produktu możemy również z całą dozą pewności dołożyć także to, że jej wygląd z pewnością zwróci niejedną uwagę. Umywalka jako część wystroju? Czemu nie?

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.