fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Włazy wemDeck do podziemnej infrastruktury

Patrząc na ciągły wzrost na świecie populacji budownictwo w przyszłości będzie musiało sprostać obecnym i przyszłym potrzebom. Musi umiejętnie łączyć ze sobą ekologię, energooszczędność oraz funkcjonalność, co jest ciężkie do osiągnięcia. Znacząca w kolejnych latach stanie się wiedza architektów, konstruktorów oraz projektantów, aby udało się sprostać problemom, jakie obejmują brak w miastach dostępnych terenów pod inwestycje. Rynek będzie pilnie potrzebować nowych rodzajów technologii, co pozwoli zoptymalizować produkcyjne procesy oraz wdrożyć na większą skalę robotykę. Innowacyjne projekty w związku z tym mają szansę być zrealizowane. Wydajność będzie kluczowym czynnikiem dla produkcji oraz wykonawstwa, a jej poziom rezerw w każdym z sektorów jest obecnie spory. (uprawnienia budowlane kontakt)  

Włazy wemDeck do podziemnej infrastruktury
Włazy wemDeck do podziemnej infrastruktury

Innowacyjne technologie

O innowacyjności danej technologii świadczy jej nowoczesność, łatwość w obsługiwaniu, precyzyjność oraz duże oszczędności, jakie wiążą się z elektryczną energią i z kosztem serwisu. Korzystając z lasera TruDisk na stałym ciele cięcie następuje dużo szybciej, niż w przypadku zastosowania innego rodzaju lasera. Fiber oznacza nowoczesność, łatwość podczas obsługiwania oraz również oszczędności związane z kosztem serwisowania i ze zużyciem elektrycznej energii. Takie rozwiązanie nie jest alternatywą dla laserów o typie CO₂, ale mimo to są one technologicznym skokiem o gigantycznym charakterze. (uprawnienia budowlane 2022)  

Nowe wycinarki laserowe

Uzyskując pomoc z Norwegii, Lichtensteinu i Islandii w związku z EOG i Norweskich Funduszy wdrożono innowacyjny produkt, jakim był właz wemDeck ISD, w konsekwencji pracy na terenie firmy Wemeco Poland sp. z o.o. Zakupiono w związku z tym nowy rodzaj laserowej wycinarki i nową linię proszkowej malarni. Tego rodzaju maszyny wykazują korzystny wpływ na otoczenie i środowisko, co jest dla firmy Wemeco Poland bardzo ważną kwestią. Polityka, jaką kierują się w tej firmie polega na ograniczeniu emisji cieplarnianych gazów w skali roku o 400 000 kg CO₂. Jednocześnie wraz z ograniczeniem gazów w najbliższych latach produkcja ma sukcesywnie wzrastać.  (uprawnienia budowlane segregator )  

Wykonywanie włazów na terenie fabryki

Nielicznym producentem w kraju jest firma Wemeco Poland, w której fabryce zachodzą wszystkie produkcyjne procesy, mające na celu wytworzenie włazu.  (uprawnienia budowlane) Pierwszym etapem tego procesu jest odpowiednie wykonanie projektu. W dalszym czasie zakupuje się materiał, który później trafia pod laser, aby go odpowiednio wyciąć. Następnie należy złagodzić krawędzie, dokonać niezbędnych zgięć poddać zrobotyzowanemu spawaniu , trawieniu, pasywacji i malowaniu. Ostatnim etapem jest zamontowanie włazu, którego produkcyjny proces podlega kontroli na każdym z etapów. Ich jakość zostaje potwierdzona odpowiednimi certyfikatami. Produkty firmy Wemeco Poland spełniają wszystkie jakościowe wymagania odnośnie spawania metalowych materiałów. Określa to norma 3834-2. Całość zostaje również potwierdzona za pomocą Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001.  (uprawnienia budowlane program)  

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com