fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Tradycyjne firanki a może zasłony panelowe?

Firanki zawsze stanowiły ozdobę okna i danego wnętrza. Przez pewien czas były mało modne, ostatnio powracają znowu do łask. Osoby wolą proste, delikatne firany w gładkim zestawieniu , można też zdecydować się na bogato zdobione haftem powierzchnie. Wszystko to  jest atrakcyjnym rozwiązaniem, jednakże trzeba dopasować je do ogólnego wystroju wnętrza i zasłon.

zasłony panelowe
zasłony panelowe

Wiele osób decyduje się przede wszystkim na firany białe, tradycyjne. Inni natomiast wolą kolorowe wstawki, które podkreślą charakter wnętrz i ożywią monochromatyczne stylizacje. Tkaniny mogą być także przeróżne od naturalnego lnu po muśliny i koronki. (akty zgodnie z wykazem Izby Architektów)

Wybór tkanin i stylu firan

Niektórzy lubią gipiury, haftowane wzory wykonane w różnych kolorach. Ładnie wyglądają bogate marszczenia, delikatne upięcia, jak również proste gładkie,opadające firany.

Nowoczesnym alternatywą firan są zasłony panelowe, które zachowują prostą formę i pięknie prezentują się w dużych oknach np. balkonowych, czy w drzwiach wejściowych na taras. Będą one idealną ozdobą każdego salonu i reprezentatywnego pomieszczenia. (testy uprawnienia architektoniczne)

Różne rodzaje zasłon panelowych, nowatorskie rozwiązania

Zasłony panelowe standardowe posiadają prosty profil toru przesyłu paneli,zasłony panelowe GT to nowatorskie rozwiązanie, które umożliwia gięcie profili na dowolny kąt łukowy, a przez to zastosowanie elastycznych wózków paneli poruszajcych się miękko i stabilnie po łuku czy okręgu.

Zasłony panelowe składane – można je składać w linii pionowej i przesuwać również na boki, posiadają specjalny mechanizm. (testy 2019 uprawnienia)

Do jakiej stylizacji pasują zasłony panelowe?

Zasłony panelowe idealnie pasują do nowoczesnych minimalistycznych wnętrz. Warto zastanowić się nad odpowiednim modelem zasłon mogą, to być gładkie powierzchnie lub ozdobione delikatnym wzorem np. motywem roślinnym. Całość jednak powinna być dopasowana do stylizacji pomieszczenia. (program uprawnienia architektoniczne)

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com