fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Produkty filtrujące marki FAKRO

Smog jest cichym zabójcą, który podstępnie atakuje nas zupełnie nieświadomie. Nie trzeba nikogo przekonywać, z jak wieloma czynnikami szkodzącymi naszemu zdrowiu, które znajdują się w wdychanym przez nas powietrzu mamy do czynienia. Niegdyś smog był domeną dużych miast, teraz nie ma znaczenia, czy mieszkamy w mieście czy też na wsi, ponieważ jest on wszędzie. Bezpośrednia ochrona przed jego szkodliwym wpływem nie jest kompleksowa, jednak można podjąć szereg działań sprzyjających jego ograniczeniu. W tym celu firma FAKRO stworzyła szereg filtrujących produktów, które niwelują szkodliwe działanie smogu. (uprawnienia budowlane 2022)

Smog? A precz!
Smog? A precz!

Istotny problem

Nie jest to problem na skalę krajową, ale zdecydowanie globalną i światową, ponieważ wszyscy wskutek zarówno zmian klimatycznych, jak i szeroko zakrojonej niebezpiecznej działalności człowieka oddychamy codziennie zanieczyszczonym powietrzem. Powiedzieć, że się trujemy to jak nic nie powiedzieć, ponieważ wdychamy codziennie szereg chemicznych związków mających szkodliwy wpływ na nasze zdrowie. W naszym kraju mamy do czynienia z 33 krajami, które są szczególnie zanieczyszczone. W porównaniu do całej Europy jesteśmy pionierem, ponieważ w badaniach wzięły udział wszystkie kraje Europy. Na 50 miast 33 zajmuje Polska. Przerażające, prawda? (uprawnienia budowlane kontakt) Nie ma się z czego cieszyć, ale też nie należy załamywać rąk. W tym celu spróbujmy choć trochę zadbać o swoje własne środowisko, jakim jest nasz dom. W tym celu mamy do czynienia z produktami, które mogą nam to zapewnić. Firma FAKRO oferuje nam szereg produktów filtrujących, wśród których znajdziemy: markizy i ramki cleanAir. (uprawnienia budowlane program)

Produkty antysmogowe

Produkty antysmogowe cleanAir z membraną z nanowłókna osiągają w przeprowadzanych badaniach fantastyczne wyniki. Określa się, że ich skuteczność jest na poziomie 100%. Jako potwierdzoną skuteczność zanotowano filtrowanie pyłów, które wyniosło PM10, 97,6% dla PM2,5 i aż 82,9% dla pyłów PM1. Membrany posiadają strukturę, która pozwala na zatrzymanie pyłków zanieczyszczeń, nawet tych najmniejszych o wielkości już od 0,1 µm. Nie musimy obawiać się, że takie rozwiązanie zablokuje nam dostęp do świeżego powietrza, ponieważ membrana w swoim składzie ma siatkę, która pozwala na swobodną cyrkulację powietrza. (segregator egzamin ustny uprawnienia) Jak to działa? Przede wszystkim w taki sposób, że zarówno markizy i ramki filtrujące zatrzymują zanieczyszczenia przed przedostaniem się do naszego wnętrza i pozostawiają je za oknem. W konsekwencji tego do naszych domów dociera jedynie świeże i czyste powietrze. Nie potrzeba podkreślenia, jak ważny i znamienny wpływ ma takie działanie na nasze zdrowie, a zwłaszcza układ oddechowy, który przez smog najczęściej jest atakowany w pierwszej kolejności i właśnie w nim czyni największe szkody.(akty prawne uprawnienia budowlane)

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com