fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Innowacyjny system ścienny

Czy możesz sobie wyobrazić ciągłą zmianę aranżacji ściany? Że będziesz komponował ją tak, jak chcesz? Niewyobrażalne, prawda? A jednak! (uprawnienia budowlane 2022)

Ściana, która się rusza!
Ściana, która się rusza!

System New Wall

New Wall to innowacyjny system ścienny, który jest złożony z polipropylenowych paneli, które w łatwy sposób dają się wymieniać i komponować w dowolne aranżacje. Panele New Wall przypominają duże klocki, więc dla wielbicieli różnego rodzaju klocków jest to raj i frajda. Są one pozbawione tylnej ścianki i puste w środku. Nie przykleja się ich w żaden sposób do powierzchni ściany, a jedynie wczepia w systemowe uchwyty. Dzięki temu w każdej chwili można je zdjąć i wymienić na inne, jeśli mamy ochotę na przykład na inny kolor. System jest rozłączny, więc nie trzeba demontować całej okładziny, co jest z pewnością dużą wygodą. Każdy element można potraktować w sposób całkowicie indywidualny. (segregator egzamin ustny uprawnienia)

Efekt 3D

Dzięki autorskiemu, opatentowanemu rozwiązaniu łączników można umieścić każdy panel w trzech innych położeniach. To miejsca tuż przy ścianie, z zachowaniem odstępu 2 mm albo wysunięty na 22 lub 42 mm. Daje to efekty „żywej ściany”. Jednego dnia możemy mieć całkowicie gładką powierzchnię, a w dniu kolejnym stworzyć sobie efekt 3D. Możemy go dowolnie modyfikować, wysuwać, wsuwać czy chować panele, a nawet je zdejmować. Dzięki temu tworzymy rozmaite wzory i struktury. Jeśli będzie nam się to podobało, możemy też wpleść różne kolory paneli. Jedyne ograniczenie? Państwa wyobraźnia. System ścienny nadaje się także do stosowania zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. Pozwala to odporność systemy na promieniowanie UV i deszcz. Dzięki temu, że okładzina jest oddylatowana od ściany, woda może w pełni swobodnie swobodnie spływać po jej powierzchni. (uprawnienia budowlane kontakt)

Montaż i dane techniczne

Montaż systemu jest naprawdę bardzo prosty. Nie potrzebujemy do niego fachowców, jeśli mamy do dyspozycji podstawowe narzędzia, jeśli mamy w swojej skrzynce narzędziowej wkrętarkę, poziomnicę i kołki montażowe, które są odpowiednie do materiału podłoża. Wówczas na pewno sami poradzimy sobie z realizacją i to dowolnej konstrukcji przez nas stworzonej. Po przykręceniu łączników wystarczy wpiąć w nie panele i to wszystko! Można cieszyć oko swoją inwencją twórczą. Jeśli mowa o danych technicznych, są to:

  • przeznaczenie – elewacje, ściany i sufity w środku pomieszczeń;(uprawnienia budowlane program)
  • tworzywo – polipropylen, a także barwniki użyte przy produkcji. Mają one 5-letnią gwarancję zachowania koloru;
  • wymiary wynoszące 33,3 x 33,3 cm;
  • grubość wynosząca 8 cm
  • kolory: 6 w stałych kolekcjach firmy BATEN, ale także możliwość realizacji zamówień indywidualnych i specjalnych;
  • termin realizacji do 7 dni.

Produkt sprzedawany jest w postaci pełnych opakowań, czyli zawiera w sobie 9 elementów. W zestawie znajduje się też komplet łączników, mini poziomnica i szablon montażowy. (akty prawne uprawnienia budowlane)

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.