fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Innowacyjny system ścienny

Coraz częściej branża wnętrzarska wskazuje nam, że to, co do tej pory było niemożliwe staje się możliwe. W tym przypadku mowa o ścianie, która cały czas pozostaje w ruchu. Więc jeżeli dziś masz ochotę na zmianę jej wyglądu możesz to zrobić bez żadnego trudu. Jak to możliwe i co wykorzystano, by stworzyć takie możliwości? Sprawdzamy. (uprawnienia budowlane 2022)

Ściana, która się rusza!
Ściana, która się rusza!

System New Wall

New Wall jest to system, który stworzono z myślą o stworzeniu ściany w efekcie 3D, w pełni dostosowanego do naszych potrzeb. Jest to opcja dla osób, które lubią zmiany i przede wszystkim lubią nowinki technologiczne. Ten system ścienny umożliwia nam łatwą wymianę poszczególnych paneli w dowolnym momencie. W całości złożony jest z polipropylenowych paneli, które przypominają klocki. Można je dowolnie układać i umieszczać, tworząc nieprawdopodobne aranżacje. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki temu, że system nie ma tylnej ściany, a panele są po prostu puste w środku. Do ich montażu nie potrzeba żadnego kleju, a jedynie odpowiedniej umiejętności związanej z wczepianiem ich w uchwyty. Nie ma więc ryzyka, że coś zrobimy źle, ponieważ nawet jeśli okaże się, że efekt wizualny jest całkowicie różny od oczekiwanego, możemy w każdej chwili to zmienić. (segregator egzamin ustny uprawnienia)

Efekt 3D

Warto podkreślić, że producent opatentował to rozwiązanie, co nas absolutnie nie dziwi. Związane jest to także z możliwością, dzięki której każdy panel może być ułożony w trzech różnych położeniach. Wszystko w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać. Jeżeli będziemy chcieli uzyskać efekt poruszania się ściany non stop, wówczas polecana jest gładka powierzchnia oraz stworzenie efektu 3D. Co istotne – można panele dowolnie wsuwać, wysuwać, całkowicie zdejmować. Jeżeli chcemy zapewnić sobie jeszcze bardziej imponujący efekt, wówczas możemy zastosować nie jeden kolor paneli, a kilka kolorów. Jeżeli stwierdzić, że chciałbyś mieć nietuzinkową część elewacji swojego domu możesz je także tam zastosować, ponieważ nie jest to system do stosowania jedynie we wnętrzach. (uprawnienia budowlane kontakt)

Montaż i dane techniczne

Montaż systemu nie sprawia wielu problemów, ponieważ może być wykonany za pomocą kilku prostych narzędzi, jakimi są: wiertarka, poziomica i montażowe kołki. Właściwie jest to wszystko, co nam potrzebne do stworzenia tej niezwykłej, ściennej kompozycji. Jeżeli więc chcemy wpiąć panele wystarczy w odpowiedni sposób przykręcić łącznik i w zasadzie montaż dobiega końca. Wśród danych technicznych systemu możemy wyróżnić następujące elementy:

  • przeznaczenie – elewacje, ściany i sufity w środku pomieszczeń;(uprawnienia budowlane program)
  • tworzywo – polipropylen i barwniki użyte przy produkcji;
  • wymiary wynoszące 33,3 x 33,3 cm;
  • grubość wynosząca 8 cm
  • kolory: 6 w stałych kolekcjach firmy BATEN, z możliwością mieszania kolorów na życzenie klienta;
  • termin realizacji do 7 dni. (akty prawne uprawnienia budowlane)
Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com