fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Przystępujesz do egzaminu na uprawnienia budowlane w sesji JESIEŃ 2021? Złożyłeś dokumenty i czekasz na odpowiedź Izby? Wykorzystaj ten czas efektywnie… Zacznij systematyczną naukę już dziś.

egzamin na uprawnienia budowlane
egzamin na uprawnienia budowlane

Czekasz z rozpoczęciem nauki aż do chwili otrzymania pozytywnej opinii z Izby Inżynierów? To błąd. Swoją naukę powinieneś rozpocząć już dziś, ponieważ materiał jest bardzo obszerny. Na naszej stronie znajdziesz programy, które znacznie ułatwią Ci ten proces. Wystarczy że wybierzesz dogodny dla siebie dostęp do programu (na komputer, on-line, android):

Jeśli nadal masz wątpliwości skontaktuj się z nami. W przypadku otrzymania negatywnej odpowiedzi z Izby o możliwości przystąpienia do egzaminu w najbliższej sesji przedłużymy Twoją licencję na programy o kolejne pół roku (w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem: [email protected]).

Do egzaminu na uprawnienia budowlane w sesji JESIEŃ 2021 zostało 2,5 miesiąca, czyli około 80 dni. Zaplanuj swoją naukę tak, aby żadne pytanie na egzaminie Cię nie zaskoczyło. Oto nasze wskazówki:

  1. Dobry plan to podstawa – zaplanuj swoją pracę i konsekwentnie realizuj swoje założenie. Sprawdź jaki materiał musisz przyswoić. W zależności od specjalności zakres wiedzy jaki musisz posiąść to około 3-4 tysiące pytań testowych i około 80-150 aktów prawnych. Jeśli zaczniesz naukę już dziś to codziennie powinieneś uczyć się po 30-40 pytań ze swojej branży, co wydaje się możliwe do zrealizowania.
  2. Systematyczność pracy – konsekwentnie realizuj założony plan. Twoja nauka będzie tym efektywniejsza im systematyczniej będziesz realizował swoje założenia.
  3. Powtórki –  w nauce pytań testowych bardzo ważną rolę odgrywa powtarzanie materiału, dlatego codzienną naukę rozpocznij od powtórzenia wiadomości, które przyswoiłeś wczoraj. Raz w tygodniu zrób powtórkę całego materiału jakiego się nauczyłeś. Pamiętaj że powtarzać możesz w każdej wolnej chwili. Powtórki ułatwi Ci zainstalowanie programu na telefonie. Dzięki temu będziesz mógł ćwiczyć w każdej wolnej chwili.
  4. Koncentracja – do nauki wybierz ciche, spokojne miejsce, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał i nic nie będzie Cię rozpraszało. To znacznie skróci czas nauki.
  5. Ucz się dla siebie – pamiętaj że uczysz się dla siebie, a nie po to aby zadowolić innych. Zdany egzamin otworzy przed Tobą szerokie granice możliwości pracy w zawodzie. Dodatkowo zaoszczędzi Ci stresu związanego z ponownym podejściem do egzaminu.
  6. Nagroda za wytrwałość – zaplanuj nagrodę za swoją pracę i wytrwałość 🙂

Pakiety materiałów Uprawnienia Budowlane 2021

Efektywną naukę zapewni Ci wybór jednego z naszych pakietów. W pakietach znajdziesz komplet materiałów do nauki.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com