fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Pytania z opracowanymi odpowiedziami

Uprawnienia ze specjalności konstrukcyjno-budowlanej zdawałem w Warmińsko-Mazurskiej Izbie Inżynierów Budownictwa. Po pierwsze to bardzo dziękuję twórcom portalu www.uprawnienia-budowlane.com za tak sprawną stronkę, na której można znaleźć kompleks materiałów do nauki. Poczynając od wspomnień użytkowników które pokazują jak będzie wyglądał, poprzez akty prawne, aż do konkretnych pytań, które pojawiają się na egzaminie. Możliwość poznania opinii innych użytkowników programu i strony była ogromną pomocą. Przeglądałem też inne strony internetowe, ale nie znalazłem zbyt wielu informacji. Większość z nich była nieaktualna. Wolałem nie ryzykować i uczyłem się tylko w tym miejscu.

 

Oferta – Egzamin Uprawnienia Budowlane 2018

Na naszej stronie www.uprawnienia-budowlane.com znajdziesz materiały, które ułatwią Ci naukę do egzaminu na uprawnienia budowlane. Tylko z nami możesz być pewny że zawsze uczysz się z aktualnych przepisów. Pytania zawarte w naszym programie nawet w 95% pokrywają się z tymi, zadawanymi na egzaminie.

 

Pytania z opracowanymi odpowiedziami c.d.

Na budowie pracowałem dosyć długo nie posiadając uprawnień budowlanych. Doszedłem jednak w końcu do wniosku, że warto zawalczyć o swoją przyszłość. Co tak naprawdę wpłynęło na moją decyzję? Obiecana podwyżka i możliwość prowadzenia własnych budów. Wcześniej wydawało mi się że uprawnienia są mi do niczego niepotrzebne, że to tylko dodatkowy zbędny papier. Myliłem się, posiadanie uprawnień daje bardzo dużo. Ludzie zupełnie inaczej Cię postrzegają na budowie, już nie jesteś zwykłym majstrem czy inżynierem. Projektanci sprawujący nadzór również inaczej ze mną rozmawiają.

Do egzaminu przygotowywałem się z programem Uprawnienia Budowlane w wersji na komputer i android. Pytania na egzaminie powtórzyły się w około 90-95%. Dodatkowo dokupiłem do tego segregator z aktami prawnymi, które zabrałem ze sobą na egzamin ustny. Wcześniej w domu czytałem akty, pozaznaczałem główne treści. To znacznie ułatwiło mi później odnalezienie odpowiedzi na egzaminie ustnym.

Po zdaniu egzaminu na uprawnienia budowlane czekałem tylko na dzień wręczenia decyzji o nadaniu uprawnień. Od razu dostałem podwyżkę, a teraz myślę o założeniu własnej działalności. Wszystkim polecić mogę naukę z tym serwisem.

Podziel się:
Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com