fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą programową przygotowującą do egzaminu na uprawnienia budowlane zamieszczamy najczęściej zadawane pytania użytkowników:

pytania użytkowników
pytania użytkowników
 1. Czy wystawiacie Państwo faktury? Odpowiedź: Po zakupie programu, na życzenie klienta wystawiamy fakturę. Prześlij maila ze swoimi danymi do faktury. Kontakt do nas znajdziesz na stronie: http://uprawnienia-budowlane.com/kontakt/kontakt

 

 1. Z których przepisów najczęściej pojawiają się pytania na egzaminie? Odpowiedź: Na egzaminie najczęściej pojawiają się pytania z Ustawy Prawo budowlane, rozporządzeń w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, oraz rozporządzeń i ustaw charakterystycznych dla danej specjalności.

 

 1. Jaki czas trwa licencja na program Uprawnienia Budowlane? Odpowiedź: Licencja na program Uprawnienia Budowlane zależy od wersji programu i przedstawia się następująco:

 

 1. Czy mogę zaktualizować program i jaki jest koszt aktualizacji. Odpowiedź: W czasie trwania licencji wszelkie aktualizacje programu są darmowe.

 

 1. Na jaki okres udzielana jest licencja na program Jednolite Akty Prawne? Odpowiedź: Licencja ta, podobnie jak w przypadku programu Uprawnienia Budowlane, uzależniona jest od dostępu:

 

 1. Jaką minimalną liczbę pytań musze rozwiązać pozytywnie, aby zdać egzamin?  Odpowiedź: Egzamin uważa się za zaliczony pozytywnie, jeśli kandydat przystępujący do egzaminu na uprawnienia budowlane wykaże się znajomością 75 %.

 

 1. Czy po uzyskaniu negatywnego wyniku z części pierwszej (pisemnej) mogę podejść do egzaminu ustnego?  Odpowiedź: Nie. Negatywny wynik uzyskany na egzaminie pisemny wyklucza kandydata z dalszego postępowania egzaminacyjnego.

 

 1. Czy po zakończeniu egzaminu pisemnego przed czasem mogę opuścić sale? Odpowiedź: Tak. Po wykonaniu testu można opuścić salę szybciej.

 

 1. Czy na egzaminie na uprawnienia budowlane pojawiają się również pytania otwarte?  Odpowiedź: Nie, egzamin na formę testu z pytaniami posiadającymi jedną dobrą odpowiedź.

 

 1. Czy program Uprawnienia Budowlane w wersji na android wymaga stałego połączenia z internetem? Odpowiedź: Nie, program wymaga polaczenia z internetem tylko w momencie jego aktywacji.

 

 1. Czy egzamin na uprawnienia budowlane odbywa się w całej Polsce w tym samym czasie? Odpowiedź: Tak, egzamin pisemny odbywa się w całej Polsce w tym samym dniu i rozpoczyna się od tej samej godzinie (niezależnie od specjalności). Egzaminy ustne prowadzone są w kolejnych dniach i tu terminy mogą nie pokrywać się ze sobą w poszczególnych izbach.

 

 1. Czy pytania na egzaminie pisemnym są uzależnione od okręgu w jakim zdaję egzamin? Odpowiedź: Nie, pytania z danej specjalności są takie same w całej Polsce. Pytania różnią się natomiast dla poszczególnych specjalności.
Podziel się:
Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com