fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Platforma akumulatorowa NURON

W budowlanej branży mówi się, że jest ona w skali światowej najbardziej konserwatywna. Jednak są osoby, który w aktywny sposób chcą podważyć to stwierdzenie. Liderem budownictwa pod względem jego innowacyjności jest Hilti. Kolejny raz już podnosi ona poprzeczkę, wprowadzając na rynek nowe rodzaje standardów. Warto zaznaczyć, że narzędzia towarzyszom nam już od wielu tysięcy lat. Antropolodzy nawet twierdzą, że cywilizacja zaczęła formować się wraz z wytworzeniem narzędzi. Obecnie jesteśmy bardzo zaawansowani pod tym kątem. Mówiąc o narzędziach dla budowlanych oraz przemysłowych klientów można spodziewać się, że firma Hilti jeszcze nie raz nas zaskoczy. W 2022 roku na przełomie sierpnia/września na rynku polskim pojawiła się zupełnie nowa akumulatorowa platforma. Spowodowało to od nowa zdefiniowanie pojęcia związanego z parkiem akumulatorowych narzędzi oraz pracy wykonywanej na budowie.  (uprawnienia budowlane program) 

Platforma akumulatorowa NURON
Platforma akumulatorowa NURON

Nowa akumulatorowa platforma NURON

NURON jest rodzajem akumulatorowej platformy, która to posiada napięcie wynoszące 22V.  (uprawnienia budowlane segregator )  Obejmuje ona na ten moment przeszło 50 urządzeń, ale liczba ta z pewnością będzie wzrastać. Tworząc platformę NURON od nowa zaprojektowano baterie. Koncepcja związana z akumulatorowymi narzędziami zapoczątkowana została w ubiegłym wieku. Firma Hilti stwierdziła, że właśnie nadszedł czas, aby dokonać jej gruntownej przebudowy. Najnowszy rodzaj platformy NURON opiera się o cztery fundamenty, które są solidne. Są to Usługi opierające się o analizę danych, Produktywność, Bezpieczeństwo oraz Jedna platforma. Te cechy właśnie tworzą razem dodaną wartość pod zachodzące zmiany, w akumulatorowym świecie. Każda z tych czterech cech została usprawniona oraz zmieniona, co poprawiło komfort stosowania narzędzi na placu budowy.  (uprawnienia budowlane kontakt)  

Akumulatory Hilti

Chcąc zapewnić maksymalny poziom produktywności akumulatory od firmy Hilti są zaprojektowane w sposób szczególny,(uprawnienia budowlane) gdzie obudowa, jaką posiadają zapewnia zwiększony system bezpieczeństwa w razie ich upadków, nawet z większej wysokości. Szklane włókna wypełniają elektroniczne systemy oraz wnętrza w akumulatorach, aby dobrze tłumiły mechaniczne urazy. Akumulatory NURON cechują się także technologią, która jest przełomowa w stykach. Pozwala ona lepiej dokonywać transferu energii między narzędziem a akumulatorem. Z tego względu akumulatory te mogą być zasilaniem dla urządzeń ,które są bardzo wymagające. (uprawnienia budowlane 2022) 

Koncepcja od firmy Hilti

Koncepcja od firmy Hiti była bardzo dobrze przemyślana, ponieważ od kilku lat firma przygotowywała się na te zmiany przeprowadzając liczne badania, które były bardzo kosztowne. Każdy jeden filar NURON daje duże wyzwania na budowie. Odnosi się on do nich w zaprojektowany precyzyjnie sposób. Cechą, jakiej poszukują klienci w narzędziach jest produktywność. Każdy z nich pragnie, aby wiertarka, jaką ma w posiadaniu wierciła dużo szybciej, zakrętarka wkręcała z użyciem większej siły a szlifierka cięła większą ilość prętów. Nawet taka cecha jak świecenie akumulatorowej lampy dłużej o dwadzieścia minut może znacznie wpłynąć na ułatwienie prac. Produktywność jednak nie wiąże się tylko z wykonaniem określonego zadania szybciej, lecz także wpływa ona na wytrzymałość.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com