fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Nieinwazyjność

W osuszaniu muru mieliśmy do czynienia zawsze z kwestią problematyczną. Przede wszystkim dlatego, że osuszając mury jednocześnie ingerowaliśmy w ich konstrukcję. Niezbędny był system, który eliminowałby ten czynnik. Na szczęście powstał i jest nim PROsystem. Jak wiele ma zalet i co jeszcze powinniśmy o nim wiedzieć – sprawdźmy sami.(uprawnienia budowlane kontakt)

Osuszanie murów
Osuszanie murów

Prawdziwa magia

Musimy wiedzieć, że wilgoć zawsze w jakimś stopniu będzie zaznaczała swoją obecność w naszych pomieszczeniach. Nie ma problemu, dopóki jest ona na prawidłowym poziomie. Wówczas mamy do czynienia z jej pozytywnym wpływem na nas i na cały dom. Problem pojawia się wtedy, gdy okazuje się, że pojawiają nam się na ścianach grzyby, wszechobecna pleśń i czujemy zapach stęchlizny. Z pewnością powód tego jest jeden i należy go określić już na początku – źle bądź brak wykonania hydroizolacji. (uprawnienia budowlane 2022) Jeśli nie została ona przeprowadzona w ogóle – jej skutki nie są praktycznie możliwe do naprawienia bez konieczności przeprowadzenia remontu od nowa. Jednak nie jest to remont o jakim myślimy. Należy odkopać całą strefę przyziemia i iniekcji, by się dostać do fundamentów. Oczywiście nie zawsze jest tak, że uda się to zrobić, jednak jeśli nawet to należy liczyć się z kosztami takiego działania. W tym celu stworzono PROsystem, który zapobiega negatywnym działaniom spowodowanym przez brak lub źle wykonaną hydrofobizację. Jest to system elektroniczny, który usuwa wilgoć kapilarną z przegród budowlanych. Co ważne – ma to miejsce w całości z brakiem interwencji w konstrukcję budynku. Całe dzianie systemu określone jest jako działanie wręcz magiczne. Sprawdźmy dlaczego.

Jak to działa?

W jaki sposób działa PROsystem? Przede wszystkim eliminuje uporczywe skutki związane z wilgocią. Nadmierna wilgoć powstaje wtedy, kiedy napięcie powierzchniowe cząsteczek wody jest bardzo wysokie. Ma to związek z różnicą, jaka wytwarza się między ładunkiem elektrycznym ściany – biegunem dodatnim i ujemnym. Biegun dodatni jest właśnie wcześniej wspominanym ładunkiem elektrycznym ściany, z kolei ładunek ujemny ma związek z wilgotnym podłożem. Na czym polega funkcja tego urządzenia? Przede wszystkim na tym, że PROsystem we własnym zakresie emituje słabe fale elektromagnetyczne, które maja bardzo niską częstotliwość do ścian. (uprawnienia budowlane program) Dzięki temu zmniejsza się napięcie powierzchniowe cząsteczek wody, które mogą się połączyć i swobodnie spływać ze ścian do ziemi. Powiększają one swój własny ciężar, dzięki czemu mogą swobodnie spływać. Mówimy o założeniu, gdy urządzenie działa w pełnej ciągłości. System nie wytwarza jakiegokolwiek promieniowania i nie ma wpływu na jakiekolwiek sprzęty, więc nie musimy się martwić, że będzie miało jakikolwiek negatywny wpływ. Czy warto zainwestować? Naszym zdaniem jak najbardziej!

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com