fbpx
Przejdź do treści
uprawnienia budowlane na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane na telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane on-line_cennik_2
On-line
uprawnienia budowlane egzamin ustny na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane egzamin ustny telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane egzamin ustny on-line_cennik
On-line
uprawnienia budowlane akty prawne na komputer_cennik
Na komputer
uprawnienia budowlane akty prawne telefon_cennik
Android
uprawnienia budowlane akty prawne on-line_cennik
On-line
o egzaminie
O egzaminie
egzamin pisemny
Egzamin pisemny
egzamin ustny
Egzamin ustny
praktyka
Praktyka
Szczegółowy program Egzaminu
kontakt
Kontakt
o nas
O Nas
opinie
Opinie

Nieinwazyjność

PROsystem odwraca kierunek kapilarnego podciągania wody w poszczególnych przegrodach, „wypychając” ją z powrotem w dół. Dzięki temu osusza mury bez konieczności inwazyjnej ingerencji w ich konstrukcję. Jak? Przekonajmy się sami., (uprawnienia budowlane kontakt)

Osuszanie murów
Osuszanie murów

Prawdziwa magia

Zawilgocone ściany piwnicy czy też parteru, przemarzanie, pleśń i nieprzyjemny zapach – to kłopoty, które w nowym domu wynikają z uszkodzenia lub niewłaściwego wykonania hydroizolacji, a w starym domu – po prostu często z jej braku. (uprawnienia budowlane 2022) Są szkodliwe dla zdrowia, wyziębiają budynek, a najczęściej są także bardzo trudne do usunięcia bez gruntownego remontu, co wiąże się z działaniem mającym na celu odkopanie całej strefy przyziemia i często iniekcji. To z kolei jest bardzo kosztowne i niestety nie zawsze możliwe. PROsystem to elektroniczny system, w pełni usuwający w sposób nieinwazyjny wilgoć kapilarną z przegród budowlanych i eliminujący związane z nią problemy. Działanie systemu brzmi jak prawdziwa magia – ale bazuje jedynie na prostych zasadach fizyki, a konkretnie na zastosowaniu elektroosmotycznej technologii impulsowej. I dodatkowo nie wymaga żadnych prac remontowych.

Jak to działa?

Na czym to działanie polega? Przyczyna problemów, czyli właśnie kapilarne podnoszenie się wilgoci w ścianach, odbywa się przy wysokim napięciu powierzchniowym cząsteczek wody, co następuje wskutek różnicy między ładunkiem elektrycznym ściany, czyli biegunem dodatnim i wilgotnym podłożem, czyli biegunem ujemnym. Urządzenie emituje słabe fale elektromagnetyczne, o bardzo niskiej częstotliwości w kierunku ścian, zmniejszając tym samym napięcie powierzchniowe cząsteczek wody. (uprawnienia budowlane program) To z kolei sprawia, że łączą się one, powiększając jednocześnie swój ciężar, a w konsekwencji spływają ze ścian w dół, z powrotem do ziemi. W ten sposób woda nie może być kapilarnie podciągana i przegroda pozostaje całkowicie sucha. Warunkiem jest oczywiście pełna ciągłość pracy urządzenia. Co warte podkreślenia, system nie wytwarza szkodliwego promieniowania, nie oddziałuje także na żaden inny sprzęt elektroniczny, zaczynając od budzików, a na rozruszniku serca kończąc. Zużycie energii związane jest przede wszystkim z poziomem zawilgocenia – im materiał bardziej suchy, tym jest mniejsze. Jednak nawet w niekorzystnych warunkach jest ono bardzo małe, jest to moc rzędu 1 W. Pomijając kwestie zdrowotne, system jest szczególnie polecany do osuszania murów budynków przed jakąkolwiek renowacją. Pamiętajmy, że wszelkie prace związane z odmalowaniem ścian czy z też z ich ociepleniem możemy rozpocząć dopiero wówczas, gdy nastąpi ich pełne osuszenie. W innym przypadku praca i efekt pójdzie na marne. Przyjmuje się, że domek lub piwnica o powierzchni około 140 m2 , przy promieniu działania urządzenia 9 m, potrzebuje na to od około roku do dwóch lat. To jedyna firma, która proponuje wynajem urządzenia. Co nam więc pozostaje? Korzystajmy!

Podziel się:

Ocena artykułu:

0
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.