fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Ogrodzenia GARD

Na terenie Polski metalowe rodzaje ogrodzeń cieszą się dużą popularnością wśród klientów, i nie ma w tym nic zadziwiającego. Ich plusem jest trwałość, łatwość montowania oraz estetyka. Ogrodzeniowy system GARD bardzo dobrze wpisuje się w otoczenie. Może on zapewnić jednocześnie bezpieczeństwo na posesji, jak i stanowić stylowe wykończenie. GARD jest nowym rodzajem produktu na ryku. Posiada on niepowtarzalną kolorystykę oraz szerokość profili, z jakich jest on wykonany. Taki rodzaj ogrodzenia jest dostępny w trzech różnych szerokościach. Można je spersonalizować pod potrzeby każdego z klientów. Jakość systemów GARD kształtuje się na poziomie oznaczanym PREMIUM. (uprawnienia budowlane program) 

Ogrodzenia GARD
Ogrodzenia GARD

Wytrzymałość systemów ogrodzeniowych GARD

Ogrodzeniowe systemy GARD dają gwarancję bezpieczeństwa, niezależnie od warunków atmosferycznych, na jakie są one narażone. Konstrukcja cechuje się wytrzymałością na silne porywy wiatru, a mimo to ich montaż jest bardzo prosty. Produkty ogrodzeniowe GARD posiadają wysoką odporność związaną z promieniowaniem UV. Wybierając taki ogrodzeniowy system zyskujemy pewność, że z biegiem czasu ogrodzeniowe elementy nie ulegną wyblaknięciu. System GARD posiada antykorozyjne podwójne zabezpieczenie, a to wszystko w związku z zastosowaniem nowoczesnej technologii Duplex. Pokrywa się go powłoką malarską oraz cynkową, które wzajemnie się uzupełniają. Powłoki dają gwarancje trwałości przez wiele lat. Wykonanie podmurówki przy tym ogrodzeniowym systemie nie jest wymagane. Można go również śmiało wykorzystać podczas modernizacji istniejącego już ogrodzenia wokół posesji. (uprawnienia budowlane segregator )  

Dopełnienie posesji systemem ogrodzeniowym

Podczas projektowania ogrodzeniowych systemów GARD eksperci w tej dziedzinie zadbali o odpowiednio atrakcyjny dla oka design. Stalowe rodzaje ogrodzeń GARD są dostępne na rynku w kolorach, które są klasyczne, a zarazem modne. Jest to złoty dąb, grafit, orzech, czarny oraz połączenie złotego dębu z czarnym oraz czarnego z orzechem. Niepowtarzalne wzory na systemie ogrodzeniowym dopełniają ogólny wygląd otoczenia, a sam wybór odpowiedniego dla klienta segmentu nie jest związany z dodatkowymi opłatami. Przewodnią myślą sytemu ogrodzeniowego GARD jest to, aby odpowiadały one gustom klientów. (uprawnienia budowlane)

System GARD od Grupy Blachotrapez

System ogrodzeniowy GARD  to marka, będąca nieodłącznym elementem Grupy Blachotrapez.  (uprawnienia budowlane kontakt) Taki ogrodzeniowy system nie stanowi tylko nowoczesnego podejścia związanego z projektowaniem, lecz zapewnia on także dobry wybór na długie lata. Wysoki poziom jakości związanej z wykonaniem systemu wiąże się również z ceną, która jest bardzo przystępna. Grupa Blachotrapez stworzyła ogrodzeniowy system GARD, który jest prosty w montażu. Każdy z fachowców z pewnością sobie z nim poradzi. Posesja z tym ogrodzeniowym systemem zapewnia nowoczesny design, a wygląd posesji z pewnością  przyciągnie uwagę niejednego przechodnia. System ogrodzeniowy GARD jest w pełni kompletny, tzn. że posiada on wszystkie precyzyjnie zaplanowane elementy, które tworzą spójną całość. (uprawnienia budowlane 2022) 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com