fbpx
program
Uprawnienia Budowlane

Nowoczesne oprawy LEDVANCE dla branży przemysłowej

Firma LEDVANCE poszerzyła swoje portfolio związane z oprawami LED dla przemysłu. Na rynek jakiś czas temu weszły nowe rozwiązania LED przeznaczone dla magazynów, warsztatów oraz fabryk. Przemysłowe obszary muszą posiadać oświetlenie, które ma bardzo kluczowe znaczenia zarówno dla bezpieczeństwa, jak i dla poziomu wydajności. Dobierając odpowiednie oprawy można powiększyć koncentrację, wpłynąć na efektywność i wyeliminować pojawiające się błędy. Sektor ten przed oświetleniem stawia też innego rodzaju wyzwania. Na terenie takich obiektów oprawy i ich działanie musi by niezawodne, nawet mając do czynienia z najbardziej trudnymi warunkami. Muszą one spełniać najwyższe ze stawianych wymagań w zakresie energooszczędności. (uprawnienia budowlane cennik) 

Nowoczesne oprawy LEDVANCE dla branży przemysłowej
Nowoczesne oprawy LEDVANCE dla branży przemysłowej

Inteligentne oprawy

Inteligentne rodzaje opraw o typie High Bay DALI bardzo dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach wysokich, do jakich zalicza się centra logistyczne, fabryki czy magazyny. Bardzo prosto może połączyć je z czujnikami zewnętrznymi obecności światła i osób. Oprawy High Bay DALI w wersji CLO powodują wytworzenie stałego świetlnego strumienia w całkowitym czasie związanym z eksploatacją. Pozwala to na oszczędzenie do 90% wydatków, jakie wiążą się z elektryczną energią. Oprawa jest trwała aż do ponad 50 000 godzin. Są one przystosowane do pracy w warunkach ekstremalnych temperatur w zakresie od -30°C do +50°C. Oprawy odporne na wilgoć oraz na unoszące się w powietrzu pyły, gazy czy oleje przeznacza się do spożywczego przemysłu bądź do kuchni.  (uprawnienia budowlane program) 

Jakość światła

Emitowane przez oprawy Linear IndiviLED światło posiada bardzo wysoką jakość. Jest ona wynikiem specjalnego optycznego układu. Każda z pojedynczych diod posiada osobną soczewkę oraz odbłyśnik. To pozwala na wolne od olśnień i bardzo dobre oświetlenie oraz na doskonały rozbłysk światła. Zastosowana duża liczba optycznych elementów daje oprawom bardzo atrakcyjny wizualny wygląd. Oprawy IndiviLED są wąskie i posiadają długość 1,2 metrów oraz 1,5 metrów. Montuje się je powierzchniowo albo zwieszanie. Ich zastosowanie może być wszędzie, a dodatkowo można je łączyć ze sobą i tworzyć w ten sposób jednolitą oświetleniową instalację. Oprawy od LEDVANCE dostępne są także w wersji z czujnikiem dziennego światła albo z czujnikiem obecności.  (uprawnienia budowlane segregator)   

System TruSys

Elastyczny nowy system TruSys pozwala na jednolite, a zarazem energooszczędne oświetlenie na dużych powierzchniach. W skład tego rozwiązania wchodzą montażowe szyny, liniowe płaskie oprawy, które prosto można umieścić w danym miejscu poprzez zatrzask, jako przerywaną albo ciągłą świetlną linię. Poprzez to, że montażowe uchwyty wpuszczone zostały w szyny, od zewnątrz są one praktycznie nie widoczne. To z pewnością wpływa na poprawę estetyki systemu TruSys. Możliwości związane z uzyskaniem różnych kątów rozsyłania światła poprzez specjalne soczewki to kolejna z zalet tego rodzaju opraw. Dla przykładu szeroki kąt związany z rozsyłem światła w równomierny sposób pozwoli oświetlić niskie rodzaje pomieszczeń. (uprawnienia budowlane 2023)  

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź na blogu
Kategorie artykułów
Nasze produkty
Darmowy poradnik

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś i otrzymaj poradnik wraz z wypełnionym zbiorczym zestawieniem praktyk!

Uprawnienia-budowlane.com